Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agrese W*I*L*I*K*O*V*C*Ů (22.9.)

 

W*I*L*I*K*O*V*C*I  nedávno zahájili rozsáhlé vojenské operace proti aliancím: *White-Knights*, Stars_of_Space, SG_aliance_lucianu, Atlanticka_SG-1.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Na obrázku jsou unavení vojáci aliance Stars_of_Space, držící své pozice. Jsou vystaveni útoku W*I*L*I*K*O*V*C*Ů a Temných_sil. Jejich rozkazy jsou prosté, držet pozice a bránit se. Jejich morálka je slabá, protože nezasadili protivníkovi žádný větší úder.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Tohle jsou speciální úderné síly aliance W*I*L*I*K*O*V*C*I, kteří ničí vše, co se jim dostane pod ruku. Neznají emoce. Do výzbroje je také zavádí ve větším množství aliance *O*D*D*Y*S*E*Y, TAKEDA a *A*R*M*A*G*E*D*O*O*N*. Mají speciální výcvik a jsou finančně hodně nákladní.

 

Pokud W*I*L*I*K*O*V*C*I zaútočí a ohrozí naši suverenitu a výsostné zájmy, pak jim naše ozbrojené síly zlámou ruce než stihnou stisknout spoušť.  Prohlásil na tiskové konferenci vůdce aliance Atlanticka_SG-1 a zdůraznil, že upřednostňuje mírové řešení. Analitici tvrdí, že Atlanticka_SG-1 nemá dostatečné kapacity na vedení dlouhé války, ale je schopna bleskového protiútoku.

 

Lord_ThX, vládní činitel W*I*L*I*K*O*V*C*Ů prohlásil, že od válek očekávají úspěchy.

23.9.- W*I*L*I*K*O*V*C*I doposud nezaútočili na Atlantickou_SG-1. Podle našich informací mají členové W*I*L*I*K*O*V*C*Ů zakázáno útočit na Atlantickou_SG-1. Válečný stav by měl vypršet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wilici

(Entrest, 3. 10. 2008 4:40)

nojono Sacika 2krat sundali tak co mu jineho zbylo nez dat silu do ML a sundavat vsechny co maj pekny planetky a prodavat je. jinak good clanek ale nejlepsi obrana proti wilikum je nemit zadne dobre planety.

pesak

(Inspire, 26. 9. 2008 0:38)

To je ultramegamen :D

:D:D

(Prota, 23. 9. 2008 20:47)

ať žije Samurai je to týpas na svým místě!:D:D:D:D:D