Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor se Samurai Hiroiuki

2. 12. 2007


Modře: redaktor Atrej

Zeleně: zpovídaný Samurai Hirouiki

 

Atrej:Zdravím mistře

Samurai:Zdravím


Atrej:takže první otázka:Proč jsi opustil alianci s tak dlouhou tradicí jako je takeda pro úplně neznámou ali?


Samurai:Byli jsme tehdy v situaci, kdy jsme měli war s Exodusovými aliancemi a já jsem pochopil, že s jednou aliancí nemáme moc šancí, tak jsem založil Japan_Self_Defense_Forces, abychom se dali do kupy. TAKEDU jsem stále vedl, ale po pár týdnech jsem se pohádal s Montem, který byl místo mě vůdcem a odešel z aliance a ostatní hráče jsem stáhl k sobě, ale chtěl jsem do TAKEDY poslat jiné hráče, ale nestihli jsme to, protože tam zůstal Mako81 sám a alianci smazali. Jinak TAKEDA bude v novém věku, rozjedeme novou strategii.


 Atrej:Ale vždyť takeda už jednu dceřinou alianci měla?

 Samurai:Ta se taky rozpadla, ale to jsem ani moc nezkoumal, protože pro mě nebyla důležitá.

 Atrej:Říkáš Exodus....změnil se tvůj názor na něho a mohl bys říct jaký je teď?

 Samurai:Říkáš Exodus. Exodus má tuto hru dokonale přečtenou , rozjed několik aliancí a koordinovat, ještě k tomu sehnat tolik schopných lidí. Ale na druhou stranu Exodus tráví na SGO až moc času. Předtím jsem věřil všem drbům o něm, ale dnes vím, že je to velmi inteligentní a moudrý člověk, takže se můj názor na něho změnil.


 Atrej:No a teď z jiného soudku.Vzpomínáte někdy na OSN?Chtěl byste jej znova?

 Samurai:Založil jsem OSN, z důvodu, abych omezli války v SGO a ochránil aliance v OSN. Byl to moc těžký úkol, hned na začátku, slovo Generální tajemník OSN, Samurai_Hiroiuki mě fascinovalo a dalo mi to sílu, ale hned při první zchůzi jsem přišel na to, že to nebude jednoduché. Aliance přibývaly, já jsem měl každý den plnou poštu, ale byl jsem takový hlavní řídící mozek OSN, pomáhalo mi několik lidí, hlavně Apophis, ale bylo toho moc, 25 aliancí, 5 aliancí denně mi posílalo žádosti a objevovaly se rozpory a problémy mezi členskými aliancemi. Jsem překvapen, že jsem OSN udržel necelý měsíc, ale nakonec jsem OSN zavřel. Ale byla to pro mě velká zkušenost a rozhodně toho nelituju. Zvažoval jsem, že založím OSN v létě roku 2008, ale to je jen taková myšlenka. Má odpověď je, že OSN bude na 20% v létě roku 2008, kdy budu mít pravděpodobně čas.

  Atrej:Založení nové aliance obnáší i věci jako nové hráče.Jak to máte se jejich vybíráním?

 Samurai:Mám nějaké své lidi, většinou mi oni seženou hráče, ale jak vybírám, tak se dívám na aktivitu, ale chci hráče na stálý úvazek, kteří mě budou následovat do dalších věků. V novém věku to mám promyšlené, spojím se s nějakými aliancemi a nějak porozmístím lidi.


 Atrej:Stálé hráče...kolik z nich je s vámi od začátku?

 Samurai :Tomka, Monte, Mor, ale z toho jsou v alianci jen Tomka, Mor někde zmizel a Monte šel k replication po té hádce, ale doufám, že půjde ke mě. Ale mám ještě hráče z druhé generace TAKEDY a třetí.


 Atrej:OSN byla velký projekt...zapojujete se do válčení a politikaření celého vesmíru nebo se staráte jen o sebe svojí alianci a své hráče?

 Samurai:Radši se starám do politiky celého vesmíru, mám to ve své povaze, ale vždy dávám přednost mírového řešení, když mě nějaká aliance požádá o mír, tak v drtivé většině vyhovím. Ale vždy jsou u mě na 1. místě moji hráči. Upřednostňuji hospodaření a mír, ale občas si chci nakrást nějakou pěchotu a samozřejmě naquadah a zlepšit level na ML.


 Atrej :Zlepšit level,pěchotu,to vše potřebuje nepřátele.Jak je vybíráte a jaký je váš názor na současný spojenecký systém?

 Samurai :Tak vybírám hlavně podle planet a síly, která vyhovuje moji ML. Ale ted mám maximální level v ML a to mi stačí. Války vyhlašuju jen občas, záleží to taky na alianční politice, kterou měním poměrně často. Spojenecký sytém má jistě své výhody a nevýhody, ale myslím, že v tom je docela bordel. Vyhlásil jsem war alianci, která měla 20 spojenců a ani jeden jim nepomohl.

Atrej:Děkuji za rozhovor a hodně štěstí

Samurai :Díky a vám taky.