Jdi na obsah Jdi na menu
 


Buguje Exodus?

2. 12. 2007

Máme tu unikátní rozhovor se Exodusem na téma bugu.


Exodus- zelený, Samurai_Hiroiuki- modrý

Dobrý večer pane Exodusi.
Dobrý večer :)

Je to pravda, že bugujete? A jestli ano, tak jak?
Ne nebuguju, ba spíš bych řekl že jsem na ledascos i přišel avšak nepoužil jsem to, muj asi největší bug bylo že jsem testoval jak to je pokud mi admini smaží jednočlenou ali ( kdosi mě dokonce nařkl že buguju když jsem měl ali starší než 3 dny ;) co an to říct, mažou to admini jen občas ), koho to zajímá už to nějakou dobu leží netknuté v sekci bugy a features.

Proč máte několik aliancí?

Že mám několik aliancí...řekněme, že to jsou aliance hráču kterým naprosto věřím, snad víc než sám sobě k otázce proč vlastně se nabízí x logických odpovědí na které by přišel kde kdo se zaplým mozkem - více ali politik, diferenciace hráču, menší zranitelnost, taktizovatelnost etc. chce to jen přemýšlet nad možnostmi hry.

Jaký máte rád styl hry?
Styl hry - asi většina co to bude číst mě aspon trochu zná z minulého věku, v seřazení na rank s velkou převahou vyhrála jakási aliance, společnost elitních hráču kteří obětovali hře hodně nocí, vymysleli spoustu strategií, ne zrovna jednoduchých jako DOBYJET!!!, většina vyšla, jeden řekněme ztroskotal ale i tak se na něm dalo stavět do budoucnosti, zkrátím to ukázali jsme že umíme bojovat miliony pěchoty v ML si razili cestu a bylo jedno čími výrobnami dost lidí to pocítilo :)
A ted planetky pár obříků, spousta populace a i nějaká síla trochu kontrast k tomu co bylo minulý věk a vlastně i ty předtím, proč ta změna ? ano to jednoduchá vysvětlení dítko školou povinné, vlastně už ne ale stejně škola :) není čas tu byvat denně do pul jedné i když ta moc mi trochu chybí, být takřka nezničitelný a koordinovat i 5 lidí co po vás něco chtějí naráz a ještě u toho dobyjet kvuli ranku:) asi to bylo lepší ale ted prakticky nemožné.

Co plánujete do budoucna?
No to snad nebudu prozrazovat :) ;) každopádně tu jsme a kdo něco chce znamenat měl by s námi počítat at už ta té nebo oné straně a tak to doufám i zustane.

Do jaké kategorie by jste se zařadil, do kategorie DOBRO, NEUTRAL, ZLO?
Dávno jsem přestal dělit věci a lidí na dobré a zlé, pokud si někdo snad myslí že je neutrální tak si to jen myslí, neutrální bát nejde stejně jako vidět věci černobíle.

Za co vám poslal FBITuco naquadah, který byl na OA, tuším 0,54mld naq.
No předně uvedu okolnosti kdo má přístup na OA sám si přečte.
nejdřív FBI smazal sokola - kdo to je netuším, ale pokud nešlo o haluz jak blázen musel mít znalosti starších zdrojáku lepší než seik aby na to přišel.
Pak přišla ta diskutovaná reparace.
A kdo umí číst, přečte si i vysvětlení cituji...
\\"Zakládání aliance pouze se změnou velikosti písmenka je ZAKÁZÁNO!
Např. při existující alianci ztraceni založit alianci Ztraceni
Porušení se bude trestat smazáním\\".
A tak a v tento okamžik kdo má matné tušení o sgo a o tom co se dělo minulý věk už ví která bije, pokud ne tak - založil ali stejnou jako naše lišící se jen ve velkém pismenu což systém nerozlišuje a tak se nějak záhadně dotal mimojiné do našeho fondu, který trošku ochudil a pak odešel z ali.

A na závěr, co byjste vzkázal našim čtenářům a celému vesmíru?
Vzkázal bych všem at věří jen těm kdo si to zasluhují a tomu co nejde zfalšovat, síla desinformace je obrovská, že Samurai :) at už mojí či kohokoli jiného, o tom že veritas, ano ta jak ji opěvoval Hus tu už skoro neexistuje mnohdy z duvodu neznalosti, neschpnosti nebo duvěry nevěrohodným, chci po vás jen myslet.


Děkujeme za rozhovor a přeju hodně štěstí ve hře i v životě.
Děkuji.