Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 7. 2009

Jak dlouho přežije SGO?

Jistě jste postřehli změny grafického desingu, které se vytváří, aby šla hra s dobou a přilákala více nováčků. Problém je v tom, že kvůli toho odchází dost starých hráčů a Masha od toho čeká, že je nahradí hráči noví.

Jenže problém nespočívá jenom grafikou, ale klesající oblíbeností tabulkových her s rostoucím počtem MMORPG na českém internetu a flash her, tzv. klikaček jako jsou Seafight, Dark orbit, Warpfire + her typu Ikariam.

Osobně kdybych měl začínat s nějakou hrou, tak by to rozhodně tabulková hra nebyla, ale radši nějakou MMORPG, střílečku nebo akční klikačku jako je warpfire, sea fight či dark orbit, ale dark orbit bych nezkoušel, protože je tam škaredá grafika. Co je to MMORPG? Vysvětlení najdete zde i s názornými ukázky.

Tabulkové hry jako je SGG, SGO apd. nebudou příliš stoupat na popularitě,ale postupem času klesat, až zmizí. Doba je rychlá. Hraje tu z vás ještě někdo tetris? Asi málo kdo, ikdyž možná by se někdo našel, ale i tak to bude s tabulkovýma hrama, jestliže se budou snažit přežít zoufalými změnami grafiky, zhoršením přehlednosti a ztěžováním hry jako např. neutroniem, tak situaci nezlepší. Nebylo by lepší raději udržet stávající hráče než se snažit zaujmout nováčky, kteří většinou SGO hrát nebudou? Moje řešení spočívá v udržení stávající skupiny hráčů a odměňování hráčů, kteří najdou nějaké nové hráče, kteří budou nějakou dobu hrát. Hráči hrají SGO, protože je takové, jaké je a ne takové, jaké bude.

Když chce Masha i za tuto cenu měnit graficky SGO, tak jinou sekci než stavby, protože je to tam vážně nepřehledné. Co se týče ztěžováním hry, jako je neutronium a snahy přimět hráče stavět laboratoře, tak se mi to taky nelíbí. Krása zpočívala v jednoduchosti i zárověň propracovanosti herního systému.

Pozn. S_H: Všechny hry, o kterých jsem se zde zmíňoval jsem hrál. Aktivně znich hraju jen warpfire a SGO.

Vulgarita a urážky v komentářích se budou tvrdě trestat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Masho na co sahnes to pokazis

(temný_vlkodlak, 12. 7. 2009 18:08)

Masho ty vsechno jen kazis a kdyz nemas kamarady tak si je kupujes modama doufam ze zkoncis tak rychle jak si zacal a doufam ze ma nekdo stary zdrojak protoze az odejdes tak aby to dali do normalu

s Mashou k "buckům"

(Wilik, 7. 7. 2009 19:24)

Vše co je tady napsáno je pravda.
Bohužel SGO Masha jde ke dnu jen díky.
Všechny dobré hráče zdraví Wilík,ikona SGO.