Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máme nového redaktora

30. 6. 2009

Vesmírné noviny (nejstarší SGO noviny) se vrací zpět do aktivní služby. Do našeho týmu přibyl nový redaktor Mickel, jeden z nejstarších veteránů hry. Přinášíme exkluzivní rozhovor.

 

Mickel:
Jmenuji se Michal je mi 18 let... skoro :-D. Co dál? Mno pendluju mezi K.Varama a Prahou kde studuju školu informační technologie. A něco o SG?? SG jako takové hraju už cca 2 roky... nvm jak mo + nebo - ale zhruba tak. Začínal jsem na SGG na SGO jsem vždy jen spamil. Ted teprve tak rok hraju aktivně i na SGO.


Samurai:
V jakých aliancí jsi působil?


Mickel:
Jéé mno to je složitý. Nejdřívě jsem byl sám a když ne tak jsem si založil svojí alianci... byl jsem nováček a moje ali byla mezi posledními. Jednou když jsem měl zase vůdčí náladu jsem si založil ali temnou legii... Nevšiml jsem si že tato ali už existuje.. Vyhlásili nám válku a pravá TM v čele s xtygrem Kwisatz_Haderachem mě absolutně zničila. Lidé mi utíkali z ali. Já šel nakonec do TM... tam jsem působil celkem dlouho. Poté to bylo rychlé... Arienská útočná ali (už nvm jak se jmenovala) potom moje aliance který ale už nabyly tak pozadu... No potom jsem se připojil k OdPoorňákům v čele s Paegas a tam jsem se dostal nahoru. Ted jsem založil znovu TM a co bude dál už sice trochu vim ale zatim nic řikat nebudu.
Jinak ještě po odpoornácích že jsem byl v ali Dvůr oddaných řízků a byl jsem vůdce.

Samurai:
Co plánuješ na příští věk?


Mickel:
Já říkal že to rozebírat nebudu... Mno jediný co řeknu že chci změnu... rank už mě nebaví... zkusíme nové možnosti

Samurai:
Takže tys hrával na rank?

Mickel:
Hrával? Pokaždý až do ted... Nejlépe jsem na tom byl u OdPoorňáků kde jsem byl jednu dobu i první... před Paegas... (nvm jak se mi to povedlo) ted už jenom na rank dohrávám. Naše ali je sice první ale já přežívám a závidím těm co hrajou na sílu planety atd.

Samurai:
Kdo je tvůj vzor, kromě mě?


Mickel:
Chytře položená otázka... Je to složitý... Nemůžete moc mít v oblibě lidi který mají moc planet a síly když hrajete na rank. Bojíte se jich a oni se chovají arogantně ale to ke hře patří... samá intrika  ale jako vzor řeknu možná Sacik... Nedávno jsem s nim mluvil a překvapil mě že neni tak zákeřnj jak by si ubohej ranker mohl myslet . Jinak kdysi to byl samozřejmě Apophis a Masha... ale s Mashou jsem se potom pohádal a bylo to v háji
.

Samurai:
Proč ses stal redaktorem?


Mickel (20:45:24 12/02/2009)
SGO mě baví. Rád budu získávat informace a dávat je dál. I na jiných hrách jsem býval redaktorem... Prostě mě to baví a ještě k tomu SGO... No je to ve mě  to poznáte... Těšte se.

Samurai:
Obdivuju tvé nadšení, dříve jsem ho měl taky. A na závěr, co bys vzkázal hráčům?


Mickel:
Hlavně pro nováčkům bych chtěl říct aby se drželi a nebyli naštvaný když nějakej Mickel, ZLO, Newone nebo kdokoli jinej, je okrade. Začátky jsou krušný. A pro starý známí?

Držte se prdi  a jestli někdo z vás (Ghall) odejdete budeme zlý.