Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrhy a nedostatky sgo:3.díl

2. 12. 2007

Další a neméně důležité návrhy na změnu v SGO:

Přesun přepočtu:Spoustu lidí si kvůli nemožnosti být tu o hlavním přepočtu,což je o půlnoci, přeje, aby byl přesunut. Devatenáctá,či dvacátá hodina by byla ideální říkají,ale tam je zádrhel. Admini tvrdí,  že to nejde a my se ptáme proč?

FBITuco----Přesun přepočtu: Nebude, muselo by se přeprogramovat celý SGO

Tohle by se ještě dalo pochopit....ale co tento návrh?

Lidi z sgo,chtějí pomocí goldu i na Atlantis
:Diskriminace,ozývá se stále častěji od hráčů Sg Odyssey. Hráči Sg game na Atlantis můžou a my ne co je to za spravedlnost ptají se. Kde to vázne?Admini říkají pracuje se na tom,časem i tato možnost přijde pro vás,opravdu stačí jen si počkat. Admin Sotek napsal 5.9.2007 "Bude to možné, ale asi až za 14 dnů.... takže jen vydržet" a prosím máme 17.10.2007 a nic,na sga je další restart a mi si nejspíš budeme počkat ještě jeden věk.....Baví nás to ještě vůbec čekat než se admini udělají co řekli?A co na to hráči?

temný_vlkodlak---je to trochu podraz ale budis ja mam pristup na atlantis az bude z tadyka tim lib takze doufam ze to brzy opraví

kožy---tak já tam sem ale když už je ta cena vyšší tak by mohli mít něco navíc + na atlantisu není moc hráčů


Ano musíme pořád na SGG,když chceme na Atlantis,bohužel.

FBITuco---Atlantis: pracuje se na tom, ale nevím, jestli to nakonec bude.Poptám se...

Kdypak už tyto časy skončí, kdy už budeme tak trošku zrovnoprávněni s hráči SGG a je na nás vůbec SGA připravená.....nevíme, nezjistíme, ale snad časem poznáme.