Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nostradamus: Předpověď na následující roky

2. 12. 2007

Co předpověděl Nostradamus na následující roky.

Nikdy dříve neviděl jediný muž tolik z budoucnosti celého lidstva. Z vaší budoucnosti. Michel de Nostradamus předpověděl důležité okamžiky, které budou hrát klíčovou roli ve světové historii. Jako lékař bojoval se zákeřnými nemocemi, které sužovaly nejen obyčejný lid, ale i francouzkou monarchii. Jako člověk čelil vizím, které ho často pronásledovaly a ukazovaly přelomové události, jimž budou vystaveny generace v nadcházejících stoletích.

 

Nostradamus předpověděl spousty věcí, např:
I.světovou válku
Nástup Adolfa Hitlera
Přesný průběh II. světové války
Válku vě Vietnamu
Válku v Perském zálivu
11. září 2001, zrození islámského vůdce (Usáma bin Ládin)
Válku v Iráku
USA obsadí Irák, Irák obsadí terorismus
Válka Izrael vs Palestina

 

Předpovědi na rok 2008
- Začíná odpočítávání před velkým třeskem
- Rozbití na dílky - velmi sporný vědecký objev
- Účinná látka z hluchavek by mohla ochránit
- Olympijské hry v Číně, obrovská katastrofa
- Neklamné znamení pro nadcházející válku: Čtyři králové zavražděni v sedmi dnech
- Změna ve vedení nového politického hnutí

 

Vysvětlení
Začíná se stupňovat nebezpečí hrozící války.

Tento řádek znovu hovoří o možnosti nových objevů a vynálezů, zejména v oblasti přírodních věd. Znovu připomeňme, že tyto "události" předvídá člověk, který žil a studoval ve středověku. Opět se objevuje zmínka o Portugalcích. Nové politické hnutí, přicházející z Portugalska, si získává nové a nové stoupence. V tomto roce předá jeho zakladatel vedení svému "synovi". "Tabule" jsou nejspíš pravidla, rady a návody, podle nichž budou vytvořeny stanovy.

 

Olympijské hry v Pekingu- obrovská katastrofa
" Po velké bídě se lidstvu bída ještě větší blíží. Ve žlutém městě se staletí velký kruh na počátek vrátí. Mléko, krev, hlad, válka a mor pršeti budou. Na nebi oheň spatřen bude, za ním ocas z jisker, při konání velkých her."

" Velké žluté město se stane dějištěm her nastolených Pierrem, v záblescích bude k zemi dopadat krev z nebe. Nezbude nic než-li beznaděj a strach. Smát se budou vrahové, trpět celý svět.

Když se před několika lety odhlasovalo, že se OH opravdu uskuteční v Pekingu, mrazilo každého čtenáře prorokových veršů v zádech. Naplnění jeho vize se opravdu blíží.


Čtyři králové zavražděni v 7 dnech- "Pletivo v sedmi dnech smrtelně zraní. Tři v sedmi dnech zblednou. 60 mrtvých - tři tančí. Čtyři králové v sedmi dnech. Jedna hodina - dva provazy se zabijí. Německý medvěd smrtelně zraněn."
Má "pletivo" něco společného s dnešními obřími anténami? Před velkým neštěstím bude přerušen, či dokonce zničen obranný systém. V tomto smyslu by se dalo usuzovat na určité spiknutí, jehož členové si zvolí za cíl svých atentátů představitele států. Budou zavražděni v průběhu sedmi dnů. Spolu s nimi zahyne dalších 60 lidí. Těmi třemi, co tančí, pak musí být pachatelé, kteří se radují z vydařeného atentátu. Mohou to ale také být státy, které za vraždami stojí. Nedá se určit, zda má být text popisem obětí, anebo informovat o události.

Je možné také, že to budou slavní sportovci na OH, nebo vellcí politici, či prezidenti.

 

Předpověď na rok 2009
" Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. "


Předpověď na rok 2010

" Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské."

Koncem roku 2010 má být počátek 3. světové války, vypadá to na pozemní válku se vším všady.


Předpověď na rok 2011

"Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky."

Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.

Předpověď na rok 2012

" Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města."

" Urna telete - když přijdou roky rad, které se samy vzdávají. Říká stádo plašit - z obavy před vítězným princem. Budou hojně provázeny sestrami hnisavých vřídků. Částečně se nestaly samotkami."

" Dvě války, provázené žízní, povede starý vůdce ve čtyřech letech. Mimořádného dne - syn zapře hlídače. Uprostřed moci života, přijde smrt drsná a dlouhá v jedenáctém. Senát na ostrově umírá dlouze a lehce.

 

Z proroctví na rok 2010, 2011 a 2012 plyne

Počátek 3. světové války na konci roku 2010, nejpozději na začátu roku 2011. Použity jaderné a chemické zbraně. Počet obyvatel na severní polokouli se má zredukovat na 50%.
V Africe budou války o vodu.

ZAJÍMAVOST: Mayský kalendář končí rokem 2012 a po roce 2012 začíná nová éra.

 

Více na: http://sewczech.blog.cz/0702/nostradamus