Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od CÍPu k OSN a ještě dál...

2. 12. 2007

Od CÍPu k OSN a ještě dál...


Není tomu tak dlouho co bylo na sgo povoleno spojování mezi aliancema a krátce po tom se zde objevili správy o prvních velkých a významných paktech.Tím prvním byl císařský pakt založený hráčem Atrej.Cíp,jak mu říkali byl první velký významný pakt a první,který přišel s oficiální ústavou,zákony, domluvou a rozdělenými mezi správní celky.Ze začátku obchodní funkce paktu pomáhala všem objevil se rozkvět i malých aliancí,které byli přijaty mezi členy,což byl největší úspěch cípu v tom věku,ale jak už to bývá po rozkvětu přichází pád.Funkčnost toho paktu,bohužel omezovala jeho vlastní ústava,chyby se projevili naplno při obraně jedné z členských aliancí.Vůdce paktu už neunesl tlak z mnoha stran a rozpustil tento pakt.Na delší dobu nebylo po paktech ani vidu ani slechu.Všichni jakoby ochromeni pádem cípu a zásahem adminů formou příběhu o ničem novém neuvažovali.

 Po pádu příběhového Galgana se hráči Atrej ozval Samurai_Hiroiuki s novým větším projektem.OSN vesmíru.To tu ještě nebylo,z počátku stavěla na úplně jiných principem než cíp,ba řekl bych na úplně opačných principech. Všechny aliance si rovny byli schromážděny v obrovském sněmu Valného shromáždění a Rady bezpečnosti. Funkce jedné z mnoha byla pro Atreje novou zkušeností,ale dokázal si jí velmi rychle přispůsobit. Brzy začalo Arienské_císařství projevovat svůj vliv,bohužel i tato činnost byla narušena. OSN se stále zvětšovala a zvyšovala svoji moc. Na druhé straně stáli vedle OSN 2 obří konkurenti. Utopia a Wilikovci, kteří se nechtěli zapojit do OSN a občas narušovali členské aliance, ale OSN chtěla jedno a to mír. Další gigant, byla aliance 8_divov_sveta, která okrádala členské aliance a zničila jednu členslou alianci Bedrosanske-imperium vedenou bizlmanem. Rada bezpečnosti plánovala proti 8_divov_sveta útok, ale zabránilo mu Apophisovo snažení a tak 8_divov_sveta se stali členem OSN. Kolem OSN se objevovali špioni, agenti a různé vnější divy, které chtěli OSN poškodit. Nakonec bylo v OSN 30 aliancí, ale moc aliancí mělo problémy a více problému a bylo málo pracovníků. Většina tíhy padala na Generálního tajemníka OSN, Samurai_Hiroiukiho, ten nakonec neunesl tíhu stížností a žádostí, tak OSN zavřel.
OSN v novém věku nebyla otevřena a zatím se to neplánuje jak sám Samurai_Hiroiuki řekl.Tím posledním spojením,které přes odpor jiných do výčtu největších paktů určitě patří je SZU(Společenství zničení Utopie).Rázně vojenský pakt se ukázal teprve až na začátku nového věku.Ačkoliv bude Masha(vůdce Utopie) protestovat,měl tento pakt malý,ale úspěch.Shrocoval okolo 21 aliancí z nichž se oficiálně k tolik opvrhovanému a nenáviděmu paktu přihlásilo jen 12 aliancí.A co budoucnost paktů....Kam to směřuje?Ptáte se proč tolik dobrého padlo pro tak málo?Odpověď je v tolik posuzované aktivitě hráčů nemyslíte? SZU zaútočili na Utopii, bylo tam asi 127 hráčů a ti všichni provedli útok proti Mashovi a jeho alianci Utopie. Nakonec Utopia porazila celé SZU, ačkoli se to odrazilo na Utopiánské ekonomice.

 

 

Autor: Atrej