Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 7. 2009

Pravda: Admin forum z minulého věku

-Aneb, co stojí skutečně za změnou admin týmu?

Asi před měsícem a půl se mi dostala do emailu od jednoho z odstupujících adminů kopie z admin fóra z doby skoro od začátku minulého věku do doby než přibyli noví adminé. Váhal jsem, zda to zveřejním a rozhodl se počkat do dalšího věku, aby byla situace méně choulostivá. Soubor je příliš velký a náročný na estranky, takže bych to musel zkopírovat na nejméně 10 dílů, aproto jsme uploadovali soubory z admin fora přímo ve formátu word office 2007 ve kterém se mi to dostalo do rukou. Mysleli jsme i na ty, kteří mají starší word, takže pro starší verze wordu je to uploadované zvlášť. Máte to tu k dispozici volně ke stažení přes službu leteckaposta.cz. Je to dárek k novému věku.

Pokyny pro čtení- důležité:

1. Pamatujte, že je tam hodně dat, tak je možné, že se to bude otevírat několik minut a u slabších počítačů déle, tak mějte ztrpení a po dobu než se to otevře neklikejte na nic.Taky se může na chvíli seknout PC, ale rozjede se to. 

2. Čtěte od dola nahoru, jako na klasickém fóru v SGO.

3. Úplně dole je poslední vyjádření exadmina Janošika, takže doporučuju to přečíst až nakonec.

4. Přeju pěkné počteníčko.

 

Ke stažení:

Pro uživatele starší verze microsoft world (Některé věci tam nejsou, co se týče estetické sféry, jako např. tlačítka upravit, smazat. Po obsahové stránce se nemusíte bát, že vám něco uteče)

http://leteckaposta.cz/346067956

 

Pro uživatele microsoft word verze 2007 (je to v lepší kvalitě)

http://leteckaposta.cz/774228129

 

Případné dotazy směřujte do komentářů. Pamatujte, že se nesmí nadávky, hrubé urážky a vulgarity.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A opravdu poslední varování..

(masha , 11. 7. 2009 20:27)

bud to smažeš, jelikož to porušuje pravidla, nebo po dohodě s apacerem dostanete ban i janošik i ty..

nevyhrožuju, jen upozornuju, než přistoupím k závažnějším krokům

...

(Masha, 11. 7. 2009 20:13)

ale to už vám janošik neřekl, co ? že se nad ostatní povyšoval a rozhlašoval, že je starší, a že my sme jen malý mlíka, že máme držet hubu a krok.. ?? to neřekl, že ne... ani proč ho FBI smazal ? a nejen FBI ho za tohle smazal.. i Pepsik :-)

...

(Masha, 11. 7. 2009 20:10)

váš milovaný janošik neměl problémy jen se mnou, ale se všemi adminy.. zeptejte se seika, pepsika, FBI, i dalších.. řeknou vám svoje..


ale já se vám nemusim nijak omlouvat, všichni ste tu jen banda ubožáků :-)

re: samuraj

(Masha, 11. 7. 2009 20:09)

Případné dotazy směřujte do komentářů. Pamatujte, že se nesmí nadávky, hrubé urážky a vulgarity.

nezávislé noviny :-D:-D LOL.. nech si tady svůj klub vyblít to vaše ;-) kdybych něco takovýho napsal já, tak dostanu rovnou ban.. takže si nech svoje komentáře.. bud to co psali smaž, nebo sem nepiš takový kraviny :-D


stikaaa: nauč se psát česky a pak piš..

Vlkodlak: zajímavý.. na sraze sem se s nim normálně bavil :-) mě se nezbavíte :-) kdyby mě měl v plánu vyměnit, už by to udělal :) takže svoje lži si nech na doma .-) tam tě bude poslouchat aspon maminka..

Temny_vlkodlaku

(Samurai_Hiroyuki, 11. 7. 2009 20:07)

Vím, že to myslíš v dobrém a že si stojíš za svým, ale drž se na nohou. V SGO nejsi a kdybys byl, tak jako hráč nic nezmůžeš proti adminovi, tak ti radím respektovat aspoň trochu adminy, ať jsou všelijací, ale my hráči s tím moc nenaděláme. Musíme umět rozeznat hranici toho, co si můžeme dovolit a co ne. Snad máme všichni společný cíl na dobrém rozvoji hry.

pánové

(Samurai_Hiroyuki, 11. 7. 2009 19:57)

Prosím Vás, tohle není žádný Anti-Masha klub, ale seriózní noviny, takže tu už neztrpím vyhrůžky typu: My se tě zbavíme apd.

Chovejte se jako dospělí, pokud nejste, tak aspoň polodospělí lidé.

Díky.

Masho

(temný_vlkodlak, 11. 7. 2009 19:26)

nas nemusis oblbovat mi te velmi dobre zname kryplicek co potrebuje moc neboj Seikos o tobe psal uz pekne veci my se te zbavime :D

a mas to masho

(stikaaa, 11. 7. 2009 18:47)

idu si to precist a estli tam bude neco o tobe co sem si myselel tak ti rikam ze sa to dozvi cele sgo ty proste u adminu skoncis aspon doufam janosik nedelal zhadne zmneny a udelal nejlip tys tu hru uplne posral daval bany za nic a to vim mazes si databazi a nerikaj ze ne aby sa nevidelo ze co delas :):) pokracovat budu az si to prectu

RE:...

(Samurai_Hiroyuki, 11. 7. 2009 18:21)

Noviny začaly teď po delší době fungovat od funny věku, takže nebylo o čem psát tak tyto články vidím jako dobrou inspiraci. Stejně tak na začátku věku se nedá o hodně věcech psát. Nechci kopírovat NOD. Není to ANTIMASHA klub deník.

Re: Masha

(Samurai_Hiroyuki, 11. 7. 2009 18:01)

Jenže nejsem admin, abych byl vázán dodržováním adminských pravidel, takže neporušuju žádná pravidla.

Lolec

(Lamycka15, 11. 7. 2009 16:44)

jen a jen samé výmluvy Masho

...

(Masha, 11. 7. 2009 16:03)

a mohli byste tyhle noviny přejmenovat na ANTIMASHA klub deník ??? bylo by to lepší, protože jak se zdá, o ničem jiném neumíš psát :-)

...

(Masha, 11. 7. 2009 16:01)

Janošik opět ukázal, jaký byl admin. A tento "článek" jen potvrzuje, že je dobře, že byl z admintýmu vyloučen, škoda, že tam Janošik nechal jen polovinu toho, co tam mělo být.. škoda.. ale jen si poslužte. Pravda je trochu jiná. Opravdu škoda, že ti janošik neposlal i to z předminulýho věku.
A kdyby to bylo tak, jak je tohle líčeno, v admin týmu bych nezůstal.
Jak vidíte, apacer si to vše četl :-)

Janošik za celou dobu jeho adminování neudělal pro SGO NIC.. neprosadil žádnou změnu, nedokázal vyřešit jediný problém, jen problémy přidělával. viz mazání aktivních profilů. idkyž mu apacer několikrát připomínal že to dělat nemá. Ovšem, ani konverzace z ICQ sem Janošik nedal. Kvalitně mířená očernující krtitika. ALe co, řiká se špatná kritika, taky dobrá kritika, aspon se na mě nezapomene.Takže tě poprosím o smazání tohoto "článku", protože to opět porušuje admin pravidla. Tohle nemá tady co dělat. nebo alespon oba soubory. úryvky pošpinující mé jméno si tu klidně nech, od lidí jako ty a Janošik mi tohle nevadí. Takže tě slušne žádám abys to smazal a dál nešířil, než budu muset přikročit k jiným prostředkům. Děkuju

pomoc pro majtele Open Office

(Crusher, 10. 7. 2009 19:19)

stáhněte si ten první (pro starší wordy) a normálně ho otevřete, druhý (pro novějější Wordy) mi nereagoval