Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samurai_Hiroiuki odešel z TAKEDY...

2. 12. 2007

Zpovídali jsme Samuraje_Hiroiukiho: večer 12.9.2007


Redaktor- zelený, Samurai_Hiroiuki- modrý

Dobrý večer pane Hiroiuki.
Dobrý večer pane redaktore.

Co nám řeknete k tomu, že jste opustil TAKEDU?
Je to nová strategie vypracovaná mnou, abych se dostal zpět na vlastní nohy, protože nás týdenní war proti velké přesile hodně poškodila, takže jsme museli začít používat ML a nic jiného. Ikdyž nejsem v TAKEDĚ, tak stále TAKEDĚ velím, je to jako exilová vláda, ale moje samuraje z TAKEDY bych nikdy neopustil.

V poslední době jsou hráči z TAKEDY hodně neaktivní, jak nám to vysvětlíte?
Ano, je to problém se kterým se potýkám a bojuju s ním, mám 2 hráče v alianci, kteří tento rok budou maturovat, z toho jeden se stěhoval a pokud je mi známo ještě nemá doma internet, takže tohle chápu. Qwera už to přestalo bavit, takže končí. Mor, to je další oříšek, který je neaktivní a tak děláme s Tomkou vše možné, aby začal něco dělat a aby se vrátily staré časy. Xan se v poslední době snaží, tak je vyslán do terénu. Mako81 se snaží, právě mě zastupuje a další, ale není to takové, jako by to mělo být s tou aktivitou.

Poslední dobou jste prudce klesli, vždyt jste byli před týdnem ještě 3. nejsilnější aliance, co nám o tom řeknete?
Jak jsem se zmínil, tak jsme čelili proti velké přesile z Exodových aliací, které používali jen ML a nebylo jim co ničit na planetách, takže jsme museli změnit taktiku a levelovat ML. Ted doufáme, že bude mír.

Máte vybranou alianci, do které půjdete?
Samozřejmě, že mám, sice jsem měl moc nabídek, jeden mi dokonce složil milostnou báseň :), ale já jsem si vybral naše moc dobré spojence, které nebudu jmenovat, sami uvidíte v neděli večer.

Otázečka mimo, vy jste byl zakladatelem Organizace spojených národů OSN, tento věk jste ji neotevřel, máte v plánu někdy otevřít OSN?
Není to jednoduchá záležitost, protože jsem měl denně 50-100 dopisů v poště, které jsem musel vyřizovat a to byly prázdniny, takže ted bych to rozhodně nezvládl, když je škola, ale pracuje se na tom, aby se OSN rozdělila na několik částí a tak mi to hodně ulehčí. jetě nebudu předbíhat, ale je možné, že od prosince bude OSN.

A na závěr co by jste chtěl všem hráčům ve vesmíru vzkázat?
Neztrácejte naději a bojujte čestně.

Děkuju za rozhovor a přeju, ať se vám daří.
Já taky moc děkuju a vám také přeju mnoho spěchů. Sajo nara.