Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciál Takeda

28. 2. 2008

TAKEDA

Toto je první díl našeho nového časopisu Speciál. V dnešním díle se zaměříme na alianci TAKEDA.

 

TAKEDA vznikla v SGO v únoru, roku 2007. Založil ji Samurai_Hiroiuki. Brzo se po velkém úsilí zařadila TAKEDA mezi nejmocnější aliance ve vesmíru. V únoru byla přijata 1. generace bojovníků TAKEDY, např. Tomka, Monte, Krla, Killer13 a další...
V březnu přišlo několik nových hráčů, jeden z nich byl Mor. Jeden z nejvýznamějších hráčů ve vesmíru. Jeho populace byla v tu dobu asi největší ve vesmíru.  V dubnu přišli hráči Jay_Jaz a ErOr, kteří přispěli k rozvoji TAKEDY. A asi v květnu přišel hráč Qwer.
TAKEDA byla v tu dobu nejsilnější aliance ve vesmíru, podle planet na 1. místě, podle populace na 1.-3. místě a podle mocnosti taky na 1. místě. Avšak, nic nevydrží věčně. Zmizel hráč Monte, který přispěl miliardovému bohatství. Denně TAKEDA vydělala na 30 mld naq, díky správnému využití bugu v bance. Admini pak banku opravili a fondy aliancí smazali. Ve fondu TAKEDĚ nechali jen 600 mil naquadahu. Ale i tak se TAKEDA držela mezi nejlepšími aliancemi ve vesmíru po odchodu některých dobrých hráčů.

 

V červnu začal Nový věk a TAKEDA nabrala 3. generaci bojovníků TAKEDY.
V červenci TAKEDA zpomalila tempo, z důvodů dovolených.
V srpnu se pustil Samurai_Hiroiuki do největšího projektu, který tu kdy byl OSN. OSN byla obrovská organizace, která byla určena, aby omezila války, ale zvýšila hospodaření ve vesmíru. Dokonce byly zde plány o omezení zbrojení, že žádná aliance nemohla mít sílu nad 1mld.
Do TAKEDY se vrátil Monte. TAKEDA byla v čele s OSN a včele TAKEDY stál pořád Samurai_Hiroiuki jako Generální tajemník OSN.
Ale nakonec se ukázalo být téměř nemožné zvládat řídit 30 aliancí, tak Samurai_Hiroiuki OSN zrušil, bylo to na konci srpna, asi 30.8.
V srpnu byl zástupce aliance fik001.

 

V září začal další věk. V TAKEDĚ byl Tomka, Mor, Monte, tzv. 1. generace bojovníků TAKEDY. Z 2. generace bylPromethus. A ze 3. generace byl fik001 a další... Přišla 4. generace bojovníků TAKEDY. Mezi nimi byl nejvýznamější člen v dnešní době a to je Mako81, měl velký talent a o to ještě větší snahu. Mor se ulýval a nebyl moc aktivní. Tomka se pak probral a začal hodně krást. Monte pořád zkoušel, jak vidělat mnoho naquadahu z banky, ale marně. TAKEDA postupovala podle podle plánů, ale pomalejším tempem kvůli malého času. TAKEDA se držela kolem 10. míst. Ale Promethuse přestalo bavit SGO a tak skončil.
V říjnu založila TAKEDA další alianci, TAKEDU***, kterou spravovala DasKar. Ale cestu skřížil Tristania, který měl jednotky jen v ML a financoval ho Exodus. TAKEDA bojovala proti všem Exodusovým aliancím, proti velké přesile. Finanční rezervy se tenčily a war trvala už dlouho. Ve stejnou dobu založil Samurai_Hiroiuki tyto noviny.
Samurai_Hiroiuki pochopil, že war jen tak neskončí a založil další alianci, Japan_Self-Defense_Forces, která prosperovala a posílala do TAKEDY naquadah. Nakonec byl mír a TAKEDA se opět renovovala, ale kvůli neshodě Samuraie_Hiroiukiho s Montem, krerý chtěl velet TAKEDĚ. Byl Monte donucen z tlaku Samurae_Hiroiukiho opustit alianci.
Nakonec se TAKEDA rozpadla na konci října a Mako81 šel do Japan_Self-Defense_Forces, kde byl zástupce a byli tam ostatní členové.
Monte odešel k replication.
Japan_Self-Defense_Forces(TAKEDA) se držela mezi nejlepšími aliancemi do konce věku.

 

V prosinci začal Nový věk. Ale s velkými stráty. Zmizel Mor, fik001 a Monte odmítl jít zpět do TAKEDY. Tomku přestalo SGO bavit, tak přestal hrát, ale TAKEDA doufá, že si to Tomka rozmyslí.
Samurai_Hiroiuki příjmul novou krev, 5. generaci bojovníků TAKEDY, ale přišla velká posila. Samotný bizlman přišel na pomoc a pár dalších zkušených hráčů. Start  tohoto věku se velmi povedl, TAKEDA se spolčila s SG_aliance_lucianu, včele SG_aliance_lucianu stojí Chuchy, se kterým se Samurai_Hiroiuki domluvil už pár týdnů před tím.
A to je konec příběhu, protože je dnes 5.12. a příběh TAKEDY stále pokračuje.

 

Co je to TAKEDA? TAKEDA je starý samurajský klan středověkkého Japonska, který byl velmi obávaný po celém Japonsku. Minamoto Shinra Saburó Joshimitsu, člen klanu TAKEDA, velmi obávaný bojovník vymyslel asi ve 14. nebo 15. století Daito Ryu Aikijitsu, bojové umění za účelem zneškodnit a zabít soupeře v co nejkratší době.  Daito ryu položilo základ pro vznik aikida.

Takže jsme se vlastně dozvěděli zkráceně historii, vývoj aliance TAKEDA a co znamenala TAKEDA v Japonsku. Teď tu máme pro Vás krátký rozhovor se Samurai_Hiroiuki.

 

Redaktor- černý
Samurai_Hiroiuki- oranžový

Co vás vedlo ke zniku TAKEDY pane Samurai_Hiroiuki?
Odpověď je velice prostá. Chtěl jsem si jen pořádně zahrát SGO.

 

Jak vás napadl zrovna název TAKEDA?
V té době jsem měl už přečteno pár knih o bojových umění, aikidu a o historii Japonska. To vše mě vedlo, že jsem dal název TAKEDA, protože mě to zaujalo.

 

 

TAKEDA přišla o dost členů, jaký k tomu máte postoj?
Sice mě to nijak nepotěšilo, ale přece tu nemůžu násilím držet členy. Takže vycvičím další generaci a chci vytvořit pěknou atmosféru v alianci, která vždy panovala. Ale Tomku tu násilím tu klidně držet budu.

 

 

Co vaše spolupráce s Chuchym?
To jsou spíše strategické věci. Já bych tu klidně mohl strategické věci několika konkrétních aliancí, které nebudu jmenovat, ale nechci nikomu skřížit plány, tak se snažím dělat od jisté hranice, pod jistou hranici, abych nikoho nepoškodil. Protože mi hodně hráčů samo píše informace, které by se hodily do novin. Takže se o spolupráci s Chuchym nevyjadřuju, je to jen strategicko-obranná a ekonomická spolupráce. Téměř jako 1 aliance.

 

Co by jste vzkázal hráčům?
Vzkázal bych jim, aby byli poctiví. Aby nikoho nevydírali a v každém případě existuje řešení. Kdyby někdo něco potřeboval, tak ať mi klidně napíše do pošty. A ještě, aby jste nezapomínali na morální hodnoty, na úctu k lidem a všem živým bytostem, čest, zdvořilost, oddanost lidem, kterým věříte a vždy věřte v Pravdu s velkým P. Jinak přeju příjemný věk a veselé Vánoce.