Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cassie

13. 12. 2007

SGO-parody Mc Deedman´s part1.

Vopred se ospravdlnuji všem, ktorých se táto parodie nejak dotkne...berte to prosím s humorem :DNajvačší fast-foodový retezec, Mc-Deedman´s má vo vesmíre milirady poboček a jen jednu koknurenci. SGC- Proklete dobré hady je oblíbená hlavne mezi goa´uldmi, predtože se ich hlavná zakladna anchází prave na Zemi. Zatím co SGC se zameráva hlavne na dochrumkava vysmažane hady, Mc Deedman´s je známy svojimi burgermi...a prý najkrajší dámskou obsluhou ; Ale kdyby ste si zmysleli pracovat u Mc Deddman´s, museli by jste počítat s drsným kastingem...to je proto aby oddradil bohatých namyslencu, kterí asi nikdy nepochopí, že Mc Deedman´s si vybíra své ovečky sám :D ale stará se o ne vskutku príkladove.

––

12:30 niekde vo vesmíre...

Je čas obedu a v Mc Deedman´s plno. Dlouhé rady klidne netrpielive čekají až se dostanou na rad. V strede takéto rady stála menší skupinka. Flasha Metaxa, Atrej Absolut, Temny vodkodlak, Hornet Stock Citrus, a Samuraj Hirotequila v klidu debatovali a posouvali se v radu dopredu. Nedá mi nespomenout obsluhu, která se skladá výlučne z dám. V kuchyni sloužilo 5 kucharu a jedna kucharka, upratovací četa se skladala ze 6 upratovaču. Pred vchodem stál vyhadzovač Hov(n?)o, člen ruskej mafie, ktorej se staral o to, aby do Mc Deedman´s nevstupovali nebezpečné osoby a osoby z dočasnym bobrikem. Samotná budova byla velka asi jako Billa nebo Lidl, jenom mela 3 poschodia...raz do týdna tu vystupoval Haderap-per, vždycky za slušný honorár...ale Mc Deedman´s si ho muže dovolit

––

12:45

Lidé v radoch sou nervozní a oblsuha musí zavolat nejakou pomocní sílu. Vždy o takomto čase prichádza hlavný šéf Deedman, aby se presvedčil, že vše jde jak má. Prave když kontroloval stav kasy na radu se dostaal naši skupinka. Stáli pred jednou z najdrnejších dám z obsluhy –Lost Lucy s pírsingem v nosu se na ne podívala vášnivým pohledem, presto Temny vodkodlak neodtrol zrak z kasy plnou naqu.

„Prominte...“ z rady se ozve tenučký hlásek. Malá osoba se marne Obrazeksnaží dostat k pultu. „Hej, holčičko,“ zarve na ni nejaká gorila, „ješte jeden krok a vystrelím ti mozeg z hlavy jasné?“ Deedman, kterej spozoroval malú osobu v strede zourivého davu, vyšiel z pultu a zamíril k ní. Na jeho smulu aksu nechal otevrenú.

„Mmmm...“ oblizol se Temny vodkodlak, „tolko naq...“ „Cooo?“ žebyDeedman nechal otevrenú kasu?“ nechápavo zazeral na kopu naqu Atrej Absolut. „ Myslíš si, že to má nejak zabezpečené Metaxa?“ Flasha si s usmevom obzrel kasu. „Tento obranej systém je jeden z nejmodernejších obranných systému súčastnosti“ chlubí se Flasha. „Tak potom víš jeho slabiny, ne?“ zeptal se Hornet Stock Citrus. Flasha nanej hodil nenávistnej pohled a Citrus radšej stíchol...ale ne nadlouho...

–––

PART2

12:52

Zatím, co Deedman se snažil, aby nová pomocní sila prešla cez rad bez ujmy na zdraví, v Deedman´s se vypla elektrina. Nastal chaos a všichni z radu se ponáhleli k pokladni. Toto byla jedinečná príležitost ako zejskat nejvačsí tržby vo vesmíre! Jenomže ich už nekdo predbehl. Elektrina po minoute znovu naskočila a do místnosti vpadnul vyhazovač. S bazookou v ruke dal jasne najavo, že preberá kontrolu nad Mc Deedman´s a všichni stíchli. Deedman´s se rýchle ponáhlal k pultu s kasou ale je pozde...kasa prázdna a nekdo se zrejme nabalil...Jenomže kto?

–––

12:57

“Já to...” rozkričel se Deedman ne celej Mc Deedman´s a pestí jebnul po obslužním pultu tak silne, že ho zlomil.” “Určite tady nekde sou.” Snažila se ho upokojit Lost Lucy, ale jak se zdalo, nejakej efekt to zrejme nemnelo. “Skur naopak. Deedman si z kapsy vytáhnul svuj mobil a zavolal nejaké gorile a detektíva. O chvíli pozdeji se do Mc Deedman´s teleportovali Exohnus a detektív Chalda. Když Exohnus zazrel dále v místnosti Hov(n?)a, namyšlene se zasmál. Exohnus a Hov(n?)o byli odvekí rivali. Zatímco Hov(n?)o byl Rus, Exohnus zarytej Sicílčan a člen sicíske mafie. Obaja patrili mezi elitu ve svých klanech a mnohokrát se stretli na svých misích s účelem zabít jeden druhého. Teď, když stáli oproti sobe a meli pracovat na rovnaké misi, pilne vymýšlali startegi, jak toho druhého neápadne zabít. Když tyhle 2 tváre uvidel Chalda, rozhodnul si udržet odstup a starat se jen o o svuj biznis.

––

13:06

Deedman kecá s detektívem Chaldou a opisuje mu detaily toho incidentu. Když se zmínil, jak šel pomoct své číšnici, protože ji vyhrožovala nejaká gorile, Chalda si zapsal poznámku: Úplatek. Tá číšnice byla menší a nejaká moc pekná nebyla. A tá gorila, HOLI69 byl spíše na hezké holky, čiže to mohol udelat jen kdyby na tom vydelal. Což se asi stalo. “To se nekdo má...” potichu si rekl Chalda. Detektívové sou málo placeni a když si počas skoumání dukazu v dome klienta neukradneš nejakej ten naq nebo zlatej predmet, ani bys tuhle práci nemusel delat. Odmena za vyrešení prípadu je malá, vždyt každej si chce hrábnout co nejvíce, a na tých, kterí mu s tím pomohou, se zapomene. Dokonce i Deedman se nejak moc v štedrosti neprotrhne. Neskur se otočí k skupince pred pultem. Je hodne pravdepodobné, že to udelal jeden z nich. Bude jich muset vyslechnout a zistit, který lže. “Ach jo...” vzdychne si Chalda a pozre na hodinky. Je jedna hodina po obede a on ješte neobedval. Alespon by mohol dostat nejakej burger zdarma za tuhle práci...jako vdek od Deedmana. No pak se otočil a když zazrel Deedmaan jak si hlavu bouchá o zed, vytáhnul si peneženku. Lost Lucy to zbadala a s úsmevem pu podala burger a peníze od nej nechtela. Ten se jí hluboce poklonil a s chutí zežral burger. “Tak teď se mužu pustit do práce!” Chalda si vytáhnul svuj zápisník a šel k malé skupince.

–––

13:14

Blízko Chaldy, kterej práve vyslechnul Hornet Stock Citrusa, se objevil vzrastem nižší chlap. Na sobe mel černej cestovnej plášť Obrazeks kapucí, čiže mu nebylo videt do tváre. Lost Lucy ale vedela, kdo to je. Když ho zazrela, s úsmevem mu ukázala v ruce lahvičkua a pak ukázala na Chaldu, jako drži v lavé ruce prázdny papír od burgru.

Neznámy muž se taky usmál, což značilo, že vše jde podle plánu.“Chudák detektív, už dlouho žít nebude..” potichu se zasmál a stáhnul se do ústraní.

 

 

 

PART3

13.32

Chalda se opírá o pult a zapisuje si do svého zápisníku výpoved Temného vodkodlaka. Atrej, Flasha, Samuraj a Hornet zatím stáli bokem. Atrej se pak se strachem obzrel za detektívem. “Myslíš, že neco ví?” obrátil se k nemu Samuraj. “Je jasné, že nás tipuje jako hlavných podezrelých...” “Ale vždyť my jsme nic neukradli ne?” “Mno ani bych nerekl.” Zapojil se do rozhovoru Hornet. “Slíbili nám 20% ze sumy, kterou jsme jim pomohli zejskat. A v Mc Deedman´s se nejedná o tisíce nebo milióny.” “Ale jsi si jistej, že nám ty púrachy dajou?” Neklidne se na Horneta obrátil Samuraj. “Od lidí, jako jsou oni, to neni velmi pravdepodobné,” “Ale stále lepší jako nic. Né že bych ten naq nejak potreboval” “Ó vy lamyyyy,” nechápave se na nich podíval Metaxa. “Vás trápi jenom naq, vždyť je to supr pocit a adrenalín...být součástí nejvetšího skandálu v Mc Deedman´s! Vždyt Deedman konečne spadne z výsluní! To je skvelá šance na útok.” “Když se to tak veme...” oprel se oboma rukami o pult Atrej, “je to, jak vraví Flasha, jedinečná príležitost pre silných vodcu zaútočit. To je tvuj zámer, co?” “Jeden z nich.” Usmál se Flasha. “Už dlouho chystám armádu, abych mohol dobýt nové planety, nebýt Deedmana, už by byli mé.” “Ach ták” pochopil Samuraj, “doufáš, že stihneš využít Deedmanovu dezorientaci? Dobýt jeho planety by pak nemel být problém!” “Jenomže o které planety má náš Flasha zájem?” Vodkodlak se vrací, to sem zvedavej, jak dopadnul.” Upozornil ostatnách Hornet a dívali se, jak k nim pomalým krokem prichází.

13:38

Chalda si sadol na barovou židli a pozoroval lid kolem sebe. Mohol to bejt každý z nich. Ale určite do toho nešel sám, musí mít nejakých komplicu, kterí Mc Deedman´s dobre znají...Treba tu v minulosti delali, nebo sou ješte porád zamestnáni. Možná je to nekdo z obsluhy. Chalda se podíval smerem k zadnímu bloku, kde stáli všechni dámy. Postavy by jsme meli, ale motív.....je jasné, že každý touží po naq, ale pak bych si asi vybral pátek, kdy sou tržby nejvetší. Chalda si sáhnul do kapsy a vytáhnul kelímek s pilulkami na bolest hlavy. “No fasa” chytil se za hlavu Chalda a prázdnej kelímek hodil o zem. O chvíli se mu zatočila hlava a spadol ze židly.

13:42

ObrazekDeedman, kterej se vyprável s Exohnusem, zaslechnul rachot. Otočil se a na zemi ležal detektív zelený jako......hmmm...mariška :P “Volejte záchranku, rychle!” spanikaril Deedman. “Ví tady nekdo poskytnot první pomoc?” Deedman se otočil k Hov(n?)ovi, ale ten jenom zazeral na nej, to chce od neho až príliš, zabíjat to ví...ale oživovat...to nepatrí k jeho profesi. Z davu se rozbehla k Chaldovi osoba s černými vlasmi a nemeckým prízvukem. Pulz mu nenahmatala tak se k nemu sklonila a dala umelé dýchaní. Chalda po chvílce otevrel oči. Jako první zazrel černé vlasy, pak černé oči....”Jaká krásna holka” rekl si Chalda ale pak otvoril oči více. Až pak si uvedomil, že to je chlap...a tu tvár dobre zná. “Ty úchylnej buzerant!” zreval na celou budovu. Pak mu prišlo zle a jak tam ležal na zemi, už to dál nevydržal a hodil tyčku prímo Billovi do jeho ksichtu a nastylingovaných vlasov. A to nejlepší ješte jen prišlo...když si na rtech našel stopy rtenky, vyzvracel takmer celej burger, co mu dala Lost Lucy...v kterem byl aniž by o tem vedel, jed.

13:46

Celou tuhle scénu sledoval neznámy chlap s kapucí. Když zazrel, že Chalda je ješte stále naživu, uvedomil si, že ten jed zrejme vyzvracel spolu s burgrem. “Nikdy nepodcenuj svého neprítele” zasmál se nad touhle moudrou vetou ale pak prestal. “Jak vidím, nastal čas na plán B”

 

 

 

 

PART 4

13:50

Muž v černém plášti vyšel ze stínu. Za pultem ješte furt stála Lost Lucy a kousek od ní skupinka. Vyhrnul si levý rukáv a pak ukázal Lost Lucy znamení. Na predloktí mel vytetovanou lebku...ono víte...byl to velkej fanda Pirátu z Karibiku a Lost Lucy zrejme vedela co má delat. Udelala pár kroku až došla k skupinke, neco jim rekla a zmizla za z místnosti. Chvíli šla po schodech až došla do místnosti presne pod Mc Deedman´s. Na ruce si natáhla černé kožené rukavuce, vyzlékla si svou pracovní uniformu a sedla si na zem. Vytáhla si z vlasu černú stužku a do lavé ruky chytila menší kleštičiky. Pravou pak otevrela skrinku s poistkami a pustila se do práce.

14:02

Chalda se opíral o Exohnuse a zhluboka dýchal. Nevedel si vysvetlit, proč tak náhle stratil vedomí...hmmmm :D Podíval se po okolí a všichni na nej hladeli jak na debila. Detektív radši sklonil hlavu a pak uvidel na zemi své zvratky. Vtom mu kooonečne došlo, že v tom burgri byl asi jed. Z kapsy vytáhnul další flaštičku a nakapal pár kapek na už raz zežraný burger. Pak si z toho zebral na prsta zežral. Teraz lidi kolem na nej nehladeli jak na debila, ale NA debila. Deedman se taky na nej nechutne podíval, ale jenom Hov(n?)o a Exohnus vedeli, co delá. Byl to protijed a když ho nakapáš na jed, tak se neutralizuje, takže cejtíš chuť burgru. Jestli tam jed nebyl...o tom nekdy jindy...hlavní je, že tam byl jed a Chalda se hned podíval na Deedmana. “Kde je ta holka, co mi dala ten burger?” zeptal se. Deedman se podíval kolem a jediná holka co tady nebyla byla Lost Lucy. “Taká černovlasá a mela pírsing?” “Jo, to byla ona! Kdepak je?” Deedman se podíval kolem. “To bych chtel vedet taky.”

–zatím o 1 podlaží níže–

Lost Lucy svou práci skončila. Zavrela skrinku a vytáhla z kapsy menší časovač, který nastavila na 15 minut. V tom momentu se vypla elektrika...ale tentoraz nadlouho, protože deaktivovala automatiku, která se pri takýchto prípadu presune na záložný zdroj.

14:08

“Klid, o chvíli by mel naskočit záložný zdroj!” uklidnoval lidí kolem Deedman.....prestože sám vedel, že záložný zdroj už mel naskočit. “Zajdu se podívat.” rekl Deedmanovi Hov(n?) “Ty seš tady víc potrebnej jako já, ja sa tam du podívat, zatím dej bacha na Billa.” Odpovedel Deedman a Hov(n?)o se podíval. “Hej, Bille, pod ke me!” zarval na nej. Bill, který práve držel v ruce pudrenku a malou baterku ,aby na sebe videl a v druhé ultra tužidlo na vlasy, se mírnym krokem priblížil k vyhazovači. “Nemuže to počkat?” “Ne nemuže” odpovedel a pestí mu dal peknou ránu do tváre, až mu 2 zuby odleteli. V radu byli nejaké jeho fanynky a okamžite ty zuby začal hledat....pro ne to byla posvetná relikvie :D Deedman se otočil zpet na Hov(n?)a “To by už bolo lepší, dávej tady pozor!” a o chvíli se startil v podzemí. Jakmile se Chalda dozvedel, že číšnice, co mu dala ten burger, zmizela, začal si dávat souvislosti dohromady. Určite do toho byla zapletena ta skupinka, jenomže ji ted nevedel najít. “Kde byObrazek tak mohli bejt?” optal se Exohnusa a ten se podíval kolem. Pri dverách se mihnul Atrejuv neónový plášt a rychle vytáhnul núž a hodil ho. Jenmže Atrej byl rýchlejší a netrafil. Hov(n?)o se na to taky díval a když uvidel, jak se nuž zapichol do drevené dosky pri stene, žačel se na celej Mc Deedman´s totálne ujebávet a šel do kolen. Exohnus ale nereagoval. Když se Hov(n?)o uklidnil, zistil, proč Exohnus nic neríkal. Všichni kolem nej se začali menit na zombíkú. :) “What the hell?!” zobudil se Bill a Hov(n?)o mu zapchal ústa, aby nemohol dejchat. Bylo dost možné, že vypustili nejakej plyn, ktorý se ted šíri po místnosti. “Nedýchejte a bežte na strechu!” Vykríknul Hov(n?)o na detektíva a bežel hore schodami za Atrejem. Když vyšli na strechu, nikdo tam nebyl....jak to?....a šli do stredu strechy. “Za vámi” oval se hlas a za nimi stála skpinka, která se na chvíli zneviditelnila spolu s neznámym v černém plášti. Oproti nim na strechu vybehli zombíci a Billa, Hov(n?)a, Chaldu a Exohnusa obklíčili ze všech stran. “Co ted?” zeptal se Bill Hov(n?)a. “Budeme bojovat!” odpovedel a pripravil si svou bazooku na výstrel.

 

 

Part 5

 

14:12

Deedman jde po schodech smerem do podzemí a naslouchá, či neusliší nejakej rachot. Ale nic neslyšel. “To je dobre znamení...” rekl si, “Hov(n?)o si delá svou práci vskutku dobre, když jich ani slyšet neni..” Jak tak premýšlal, pomaly došel k dverám k místosti s pojistkami. Potichučku pootevrel dvere....vnoutri bylo ticho. Pak odstoupil, a ze svýho bíleho saka si zebral malej revolver...pak se rozbehnul a vykopnul dvere. “Je tady nekdo?” “Ale ovšem, že je :)” ozvala se za ním Lost Lucy a nožíkem mu zezadu podrizla hrdlo. Z Deedmana začal vytékat černý olej a núž, který mu zapichla do hrdla, se v tem roztavil. “Co to?” skríkla Lost Lucy a odstoupila k dverám. Černá hmota, když byla v ostatečné vzdálenosti od Lost Lucy, se soustredila do jednoho bodu a vytvorila ze seba Deedmana. Plivnul na zem trošku toho čeného oleje a sformovala se kopie Deedmana. Ten plivnul zas, až ich tady bylo 5. Lucy se jen s úžasem dívala. To si teda nemyslela, že Deedman by byl mutant :). Každej z nich si kapsy zebral pistol Obrazeka namítil na Lost Lucy a vystrelil. Když Lucy zazrela 5 gulek letícich na ni, všechny mírili na srdce, v pásu se prehla :)))) a z pod opasku vytáhla další 2 nožiky. Když byla takhle prehnutá, hodila je na dvoch krajních Deedmanov. Síce jich trafila, ale opet se premenili na tu černú hmotu a vytvorili se další 4 Deedamanové. ”Mno fasa” rekla si Lost Lucy a pripravila se na blízkej boj.

 

14:15

Hov(n?)o, Chalda, Bill a Exohnus byli v pasti. Oproti nim byli Temny vodkodlak, Atrej, Flasha, Samuraj, Hornet a Arteis, kterej se rozhodnul vést ostatných zombie v boji jako generál :) Osoba v černém plášti se stáhla až do daleké vzdálenosti od bojiska...blíze hrany strechy. Exohnus si vytáhnul své sekery, Chalda zas nekolik pištolí a Bill si zebral svuj mikrofon. Pak odšrouboval vršek a pod ním se objavila čepel nasáknutá jedem...ten Bill se ale nezdá :) Oproti nim si Vodkodlak pripravil své pazoury, Samuraj své katány, Atrej si zebral svou velikou kosu, Komunista Hornet kosák a kledivo a Flasha sáhnul po veliké policejní brokovnici. Arteis zebral oštep a ostatní zombie stavili na svuj smrad. ”Tak jdeme na to?” netrpelive se ozval Exohnus. ”Já si te najdu” odpovedel mu Hov(n?)o, ”Jen abys nezapomnel...” ”Nemneli by sme si vypracovat nejakej plán predtým, než se pustíme do boje?” navrhnul Bill. ”Možná jen tenhle: najít, zajmout, nebo zabít toho černého neznámeho.” ”To je dobrej plán” prikívnul Bill. ”Hey, vy lamišky,a útošit nebudete hmm?” zeptal se ich Arteis. Exohnus, když slyšel tenhle hlas, podíval se ponad své černé brejle a zasmál se. Dobre vedel, komu tenhle hlas patrí. Predtým se už setkali. Arteis byl agent FBI, kteremu se ho podarilo takmer zabít....Ted tady má 2 svých nejvečších neprátelu – Hov(n?)a a ted taky Arteisa. ”Jen doufám, že to Hov(n?)o neví, páč by se mohol Obrazeks Arteisem dohodnout.” Rekl si Exohnus a kleknul si. Zatím si Arteis obzrel svých protivníku. Chaldu a Hov(n?)a znal...ale kdo byl ten s černým három, nevedel. ”Zrejme nejaká lamiška” rekl si a pak se otočil k ostatním zombie. ”Zeradte se do 5 skupín, každá po 23 lidí a káždej zaútočí jen na muj rozkaz. Náš primární cíl je zabít všech 4. Pak se teleportujete ze strechy na zema budete pokračovat dál!” Arteis si nasadil na hlavu helmu a černé brejle. Pak se obrátil k Exohnusi a pripravil se na boj.

 

 

Part 6

********jen pro silné žaloudky*********

  1. BOJ

Arteis pokynul čekajícim zombiem a ti se vrhli v dokonale sehraném útoku vpred. Chalda začal do nej pálit ze svých pištolí a likvidoval je spolu s Hov(n?)em tak rychle, jak stačili pumpovat. Zombici se pod jejich brokmi tríštili na malé zelené kousky, až létali vzduchem a Bill, Arties i ostaní meli co delat, aby se jim vyhnuli. Chalda pálil dál a divoce se pritom sklebil. Buďto našel pro své revolvery úplne nový druh munice, nebo ty zombie nebyli stavení tak, aby vydrželi takovu palbu. Dost pritem pomáhalo, že zombie se pred Chaldou a Hov(n?)em tlačili zoradení v jedném rade a museli útočit postupne. Bill a Exohnus se opreli o sebe o zády a společne házeli sekery a nože do zombíku, aby spomalili jejich postup a aby ušetrili Chaldovi a Hov(n?)ovi nejakej ten čas. Na druhé strane strechy poskakoval Arteis a svým oštepem takmer zasáhol Billa. Odrezal mu pritem pramen jeho černých vlasu. Bill si vytáhol z opasku další pár nožov a rozbehol sa smerem k nemu. Asi 10 metru pred ním vyskočil do vzduchu, do té strany, kde svítilo slunce a kde ho nebylo videt. Když si Arteis musel zavrít oči, páč se podíval do slunce. Bill rychlým pohybem prstú hodil své zbrane na Arteisa a toho presne zasáhli. Na rtech se mu objevila krev a vytreštil oči na Billa. “Preklínam te....” zarval a padnul na kolena mrtvej.

 

2.BOJ

Exohnus, který videl tuhle scénu ,si do pravé ruky zebral sekeru a vrhnul se vpred na Flashu. Do cesty se mu vpletl Atrej se svou kosou a nepustil ho dál. “TY jsi muj protivník!” rekl, otočil se, a zahnal se kosou vo výši Exohnusových kolen. Exohnus se vyhol útoku, páč skočil do vejšky a hodil své 3 menší sekery smerem k zemi. Atrej se schoval za svou kosu a železným ostrím všechny 3 sekery odrazil. Rozbehol se smerem k Exohnusovi a když se Exohnus prstami dotkol zeme, opet se zahnal kosou. Ten se ale na prstech odrazil spet do vejšky a doskočil asi 4 metre od Atreja. “Takhle to nepujde...” rekl si a honem vymýšlel novou strategii. Ale na dlouhé premýšlení nemel čas. Když Atrej videl, že Exonhus je zamyšlený, v levé ruce se mu objevil jedovatej nuž. Naneštestí to Exohnus nespozoroval a soustredil se jenom na svuj plán. Atrej se predklonil k zemi a rozbehol se na Exohnusa. Ten si premyslel plán a když opet zaútočil Atrej kosou, levou rukou mu chytil ruku a vykloubil zápestí. Pak pravou rukou mu vrazil do ksichtu porádnu pastovku. Atrejovi vypadla z ruky kosa a Exohnus ji vzal. Rozbehol se na Atreja ,kterej ležal na zemi a když pred sebou uvidel Exohnuse s kosou, na lavé strane na zemi Obrazekbyla Arteisova kopie. Zebral ji do rúk a nastavil ji pred seba. Hoci se kopie zlomila na 2 púlky , Atrej to využil a nohou ho potkol a shodil na zem. Když Exohnus stratil rovnováhu, hodil otrávený núž Atrej Exohnusovi do srdca. Jed účinkoval okamžite a Exohnus již na zem padol jako mrtvej.

 

14:25

Lost Lucy stála oproti Deedmanovi. Pot ji stékal po tvári a byla totálne unavená. V prubehu 10 minut se musela bránit približne 20 Deedmanom a pritem se snažila zjistit jejich slabou stránku. Fyzickou bolest neznají a citove jich vidírat asi taky nepomuže. Prehodila si vlasy na druhou stranu a prehrábla se v nich. Pak našla to, co hledala. Zatímco tak tam stála, Deedman pokynul ostatním, aby zaútočili. Jeden z nich se rozbehol na Lost Lucy a v levé ruce se mu zaleskl nuž. Lucy se reflexívne obránila útoku a mezi prsty mela malou šípku s ampulkou jedu a vpichla ji do Deedmanovho bricha.. Ten startil rovnováhu, co vyžila Lucy a celou silou ho kopla do bricha. Deedman jakoby vybuchol. Černá tekutina byla všade po místnosti a také po Lucy. “Co to..” zlekla se Lucy. Nemohla se hejbat. Zezadu se objevil další Deedman s mečem. Lost Lucy zdvihla k nemu svou hlavu, ale bylo pozde...jeji hlava se skotoulala na zem.

 

 

 

PART 7

14:29

Deedman si vyčerpane povzdychnul a zavrel oči. Všechny jeho klony zmizeli a v místnosti pak zostal jenom on a mrtve telo Lost Lucy. Její černé vlasy byli nasáknuté krvou a její rty, presto, že na nich mela rtenku, byli bíle a chladné. Deedmanovi se trásli ruce a kleknul si k mrtvole. Dlaní ji pohladil tvár a druhou rukou jéí privrel oči. Nemohol uverit tomu, že práve zabil svou nejoblíbenejčí číšnici...proč to udelala? Proč se postavila proti nemu? Deedmanove oči pozorne sledovali Lost Lucy. Na prstech se ji skvel stríbrný prsten, který dostala od neho po nástupu do Mc Deedman´s. Deedmani si její dlan vzal do své a po tvári mu stékla slza. Slza se skotoulala Deedmanovi na bradu a padla na Luciin prsten. Ale ne na ten, který od Deedmana. Deedman si až ted všimol, že okrem jeho prstenu má na ruce ješte jiný. Podíval se na nej pozorneji a uvidel na obroučce iniciálu M. “Metaxa” zourive si rekl a vybehol z místnosti ven.

14.35

Na streše zostali už jenom Samuraj, Hornet, Vodkodlak a Metaxa. Atrej odpočíval na zemi a obvazoval si zranené rameno. Oproti byli Bill s Hov(n?)em a Chalda. “Doufám, že ste pochopili, že budeme bojovat do poslední chvíle.” Rekl Samuraj “Když si namýšliš, že se vzdáme, tak se pekelne mýliš.” odpovedel mu zadýchanej Hov(n?)o. Bills se koukal kolem sebe. Ktereý z nich by byl nejslabší protivník? Vodkodlak je rychlej a Samuraj se svými katánami neporazitelnej. Flasha patrí mezi elitu a pak je tu ješte zranenej Atrej. “To by bylo zbabelé....” rekl si Bill. “ale vlastne proč ne?” Hlavní cíl je prežit. A jestli zabiju toho nejslabšího...stále žiju.” Pak se koukel kolem. Chalda se taky koukal kolema premýšlel. “Tak jedu na Atreja a doufám , že Chalda si sejme Samuraja.” Ze zadní kapsy vytáhnul nuž a rozbehol se na Atreja. Bežel tak rýchlo, že ani vodkodlak by ho nezastavil. Atrej, který byl už napol mrtvej zdvihol hlavu. Pred sebou mel Billove černé vlasy a jeho rovnako černej ksicht. Billovi černé vlasy naozaj váli vo vetre a pripravil se na útok. Hornet predse jenom zareagoval a hodil po Billovi kosák. Ten mu maximálne šklubnul z vlasu, ale zastavit ho nezastavil. Natáhol ruku k Atrejovmu hrdlu a s divokým pohledem švihol rukou....Atrej zavrel oči.....

.....núž ale cíl nezasáhol. Bill skríkol od zourivosti. Mezi Atrejom a Billom se objevila postava v černém plášti. Ten, který tak zbabele zmizel, když se začal boj na streše. Teď klečel s rukami spojenými Obrazeka mezi dlanemi na poslední chvíli zachytil núž. Hov(n?)o s obdivem koukal na tenhle chmat. Videl ho prvý krát v živote ale slyšel o nem samé legendy. Postava v plášti mu vykloubila zápestí a nohou ho zvalila na zem. Núž, který držela v ruce, si schovala za opasek. Tyhle príležitosti využil Chalda a zaútočil na Horneta. Kosák hodil na Billa a v ruce žádnu zbran nemel. Chalda vytáhol své pištole a rozebhol se na Horneta. Metaxa chtel zasáhnout, ale muž s kapucí ho zastavil. Chalda po Hornetovi vypálil náboje a Hornet se jim lehce vyhnul. Z kapsy vytáhol malé shurikeny a hodil je po nem. Ten se jim vyhnul...až na poslednej, který letel zozadu. Ten ho zasáhnul do chrbta. Chalda prekonal bolest a zdvihol hlavu k nemu. Hornet nad ním stál, zatímco Chaldovi z úst vytékala krev. Nohou se ho pokousil zhodit, ale Hornet mu nohou vrazl do ksichtu a Chaldovi vyleteli 2 zuby spolu s krví. “Ty zasran..” rekl si potichu Chalda a opatrne se postavil. Vlasy zlepené krví mu padli do ksichtu a jeho oči se zaleskli. Pak vstal a rozbehl se ke kraji strechy. “Predemnu neujdeš...” zasmál se mu Hornet a o vterinu pozdeji se objavil na hrane strechy pred Chaldom. “Ty ses nepoučil co?” A vrazil mu pestí, že odletel až na samý kraj. Chalda obrátil hlavu a pod sebou uvidel tvrdý betonovy chodník. Hornet se to rozhodol ukončit o rozbehol se za ležícim Chaldom. Natáhol ruku s nožem k Chaldovi, jenomže ten v poslední chvíli oboma rukami chytili Hornetovu, která zvírala nuž a prehodil ho za sebe. Hornetovu prekvapenou tvár Chalda ješte na okamih zazrel....a pak se zdola ozval tichý...ale zároven desivý dunivý rachot...

....Hornet na svou nedbalost doplatil smrtí...

 

 

PART 8

15:03

Chalda ležel na okraji strechy a byl v bezvedomí. Jeho chrbát krvácel a nemohol se hnout. Na druhé strane byli Bill a Atrej a mezi nimi postava v černém. Hov(n?)o neprátelsky zazeral na Samuruje a Metaxu. Pri nich stál ješte Vodkodlak, který si vyhlížel svou obeť. Nejlepší by byl pro nej Bill. Postava v černém se sklonila k Atrejovi a na obvázané rameno mu priložila svou ruku. Krev mu prestala ztékat po ruce a hluboká rana zmizela. Skur než Atrej stihol neco reknut, se tak rychle jak prišla, osoba v černém vyparila. Nekdo zmizel, nekdo novej prišel. Z dverí se vyvalil nazourenej Deedman. “Ty svine...” zakričel a hodil po Metaxovi núž. Metaxa patril mezi nejskousenejších bojovníku a utok odrazil. “Ty...” rozbehl se po nem, “ ...si...” ,načáhol ruku do kapsy, “ ...mi....” mezi prsty chytil tri dýky “zebral...” jednu dýku si prehodil do druhé ruky, “ ...Lucy!” a s revem se vrhol na Flashu. Ten, když slyšel to jméno, stuhnul a Deedmanova dýka mu zasáhla rameno. “Ty si zabil Lucy?” tichým hlasem se zeptal Flasha. Deedman neodpovedel, byl zaneprázdnenej kričením na Hov(n?)a a Billa, co tak tam stoja a nebojují. “Ty sukyn syn..” rekl si Flasha pro sebe a tvár se mu nebezpečne zatáhla. Deedman, jakoby slyšel, co mu Flasha rekl, se otočil ale bylo pozde. Metaxa vylítl na ObrazekDeedmana a zasáhol mu chrbet. Ale Deedman jakoby necítil bolest. V okamžiku se sklonil, vytáhol 2 revolvery a pustil se do palby. Flasha, který byl zase ve svý forme, se nábojum veôlice uspešne vyhnul. Preskakval, delal mlynske kolesá, salta...chvíli to vypadalo jako nejaký divoký tanec, ale když se Bill na Flashu pozrel zblízka, zazrel, že ani jedna kulka se ho nedotkla. Pri tomhle zmatku Vodkodlak i Samuraj se dívali na souboj, a na Ho(n?)a a jeho zapomeli. Byla to perfektní možnost na Vodkodlaka zaútočit a ješte by mel moment prekvapení. Na zemi se válali sekery, nože a shurikeny a opatrne je zdvihol a nenápadko zasunul za opasek.

 

15:12

Vodkodlak se se záujmem díval na souboj Flashy a Deedmane. “Monl by se zabít navzájem.” Rekl si a obzrel si své pazoury. Každý pazour byl alespon 7 cm dlouhý a špinavý od hlíny a zaschlé krve. Když mu padnul zrak na krev, s úsmevem se oblizl. Čerstvú krev nemel už týden. Pak si spomenul, že sou tady taky Bill a Hov(n?)o. Hov(n?)o pečlive sledoval souboj a opíral se o svuj meč ale Billa nevidel. Taky ze strechy zmizeli desítky seker a jiných zbraní. Chtel zakričet na Samuraje, ale neco mu zospedu drželo nohu. Ve zlomku sekundy se zpod skridlic prebourala Billova hlava a ruce, z kterých levá svírala Vodkodlakovu nohu. “To nebylo hezké” rekl mu Vodkodlak a klekl si. Jeho mohutné telíčko se začelo menit, pribívali chlupy a jeho oči se zmenili z černých na žluté. “Áúúúúúú” :D Bill v okamžiku pustil Vodkodlakovou nohu...teď už spíš vlkolačí. Hlavu otočil k Billovi. Z papuly mu vytékali sliny a jeho oči meli neproniknutelný pohled. Bill zbledl a v okamihu, když se nad ním zahnal vlkolek pazourmi, vytáhol zpod opasku púlku Arteisové kopijí a nastavil ji proti pazourúm. Vlkolačí laba na ni narazila a Bill jí z celé síly držel pred sebu. Vlkolek mel ohromnou sílu a Billove ruce se trásli. Zvíre se zourive smálo a pazoury ovinulo kolem železné tyče a spolu s Billem jich vyhodil na strechu. Bill se ve vzduchu dotknul prstami strechy a otočil se na nich. Vlkolek se routil k nemu a Bill vytáhol sekeru. Když byli vzdálení jen neco kolem metra, Bill se odrazil na prstech nahoru a hodil po nem vše co mel. Nejprv sekeru, nekolik dýk, menší dýky, pak shurikeny, jenže vlkolačí kuža je mnohem hrubší než lidská a tak mu neudelal žádné vážnejší zranení. Když dopadnul naspátky na strechu, nekolik metru od neho byla druhá pulka Ateisove kopijí. Zebral ji do ruky a ozbehl se za vlkolakem. Z celé síly mu ji vrazil do prsou. Vlkolek se nanho prekvapive podíval, pak si jí zebral do laby chystal se jí zabodnout do billa. Když takchtel udelat, neco ho zezadu príčerne zabolelo. Hov(n?)o , který stál za ním, mu prerazil jeho telo dlouhým mečem. Napodiv ale meč zásáhl taky Billa. Z úst mu vytékalaObrazek krev a nechápave se na Hov(n?)a podíval. Ten se levou rukou oprel o vlkolkuv chrbet a pravou vytáhol meč z Billa a Vodkodlaka. “Co to...” chrčel Bill, když se vedla Hov(n?)a objevil Samuraj. Stáli vedle sebe a nezaútočili na sebe, presto že si pred nekolik minútami vyhrožovali. Bill ješte v hlave zaslyšel Arteisuv hlas když ho proklel a pak společne s Vodkodlakem padli mrtví.

 

15:32

Deedman a Flasha byli tak zaneprázdnení vlastným soubojem, že zapomenuli na lidi kolem sebe. Samuraj, který teď klečel pri Billovi a pokoušel se mu nahmatat tep, zadíval se do dálky a opet se na streše objevila postava v černém plášti. “Je mrtvý” rekl Hov(n?)ovi. “Dobre” odpovedel a čekal, když se k nim priblíži postava v černém.

 

15.38

Atrej, který vyčerpane sedel na streše, zazrel postavu v černém.Obrazek “Tak tedy už je tady..” rekl si a hledel dopredu. Pak si sáhnul na rameno. Vubec nebolo zdravé, celé hnisalo. Jakoby ho tá postava namísto uzdravení ješte více zranila a znovu si obzrel rameno, teď pečliveji. V rane byl jed. Zrejme se nemel zranit a takhle ho potrestali. “Alespoň jde vše podle plánu” potichu si rekl. Ale ješte stále múže být užitočnej. Chalda, který ležel na kraji strechy, stále mohol varovat Flashu a Deedmana. Z kapsy zebral ampulku jedu a plazil se k nemu. Pravdepodobne byl Chalda ješte v bezvedomí. Zebral si jí mezi prsty a zatrásol s ní. Pak ji strčil Chaldovi hluboko do hrdla a težko dýchajíc se oprel o Chaldovy nohy a sledoval, co se bude dít.

 

15:40

O chvíli k nim prišla a dala si dole kapuci, pod ní byla tvár muže, asi 35 letého s černými vlasmi. “Mužeš si dát tu masku dule, ” s usmevem mu rekl Samuraj. “ Zpod masky se ozval smích, který se vubec nepodobal smíchu lidskému. “Když po tem tak toužíš..” a ruka, která mela náznaky tvrdé práce, ale presto byla ružová a jemná, si chytila masku a trhla s ní. Maska spadla na zem a odkryla se skutečná tvár.

 

 

PART 9

15:41

Když maska dopadal s rachotem k Hov(n?)ovým hohám, odekryla se tvár toho neznámeho parchanta, který tenhle celý plán vymyslel. Osoba mela oríškové vlasy, které jí sáhali po ramena, hnedé oči, malinkej nos a rty. Taky její oblečení bylo jiné. Asi proto, že na nich nebyla ani kapka krve a byli jiste nové. Černé triko, hnedé sako a hnedá skladaná sukýnka. “Možná je naostro,” zamyšlel se Hov(n?)o, “a když bude bojovat, sukne se ji určute nadvihne.” Na ksichte se mu objevil nepatrný úsmev, kterej si ale nikdo nevšiml. Jakokdyby v tu chvíli zasáhl do strechy blesk a Deedman s Flashou prestali bojovat. Oba vedeli, že nekdo prišel, nekdo, kdo sem vubec nezapadal. Je pravda, že kozačky a také minisukýnka se spíš hodili do striptýzbaru než na bojište, ale bylo to neco jiného. Deedman si pečliveji prohlížel neznámou a pak s prekvapením vykríkl. Byla to C&C, Cisárovna Cassie, jeho bývalá číšnice. Jenže se nejak zmenila. Byla mnohem hezčí a spousta jizev na ruce rikala o tem, že se dala na kriminální dráhu. “No co, Deedmanku, nepamatuješ si na me?” Flasha taky nevedel, kdo to byl. “Ty ji znáš?” zeptal se Flasha. “Jo..” rekl Deedman. “Počkat, počkat..” zlobive se na Samuraje podíval. “Co tžo má znamenat? Ty se prátelíš s neprátelmi!” Samurej se zasmál. “No to víš, Cassie me, Atrejovi a Hov(n?)ovi dala mnohem lákavejší nabídku, jako predstírala pred tebou a jinými.” “Takže ted si proti mne?” skrípal zoubami Metaxa. “Eeech, jo.” Rekla namísto Samuraje C&C. “To jakože mám bojovat s Deedmanem? Nikdy!” “Mužes se vzdát” navrhl mu Hov(n?)o, ikdyž on by uprednostil souboj. “A jak ste vubec ty prachy ukradli?” zeptal se Deedman. “Mno, možná chvíli máme na to, aby sme Deemanovi prezradili náš plán, co rikate?” obrátila se na Samuraje a Hov(n?)a. “Zestručni to.” Odpovedl ji Hov(n?)o, “Už se nedokážu dočkat, když mu nakopu zadek.” “Vždyt sem te zamestnal! Dal sem ti kopu naqu! A taky ti další mužu dát!” “Kopu, rikas?” neprijemne si ho prohledl Hov(n?)o. “Sám si mel tržby pres miliardy a mne seš dával jenom 5 milionu. Tomu rikas kopa? A další mi už nedáš, protože sme všechny praku ukradli. “Pravda.” Souhlasil Samuraj. “Flasho, tys mi nikdy nedal víc planet, když sem te žádal, nikdy sem nedostal ani post zástoupce od tebe. Je čas na pomstu!” “Presne tak!” usmíla se Cassie. “Meli ste se správet k svým prítelum lépe. Jo a jak sme zebrali ten naq? Pan Metaxa znal tvuj obranný systém a tak nebyl žádny problém naq zebrat. Ukryli sme ho pod pult, kam te ani nenapadlo se podívat. Ale je pozde. Pro tebe,” podívala se na Deedmana, “a taky pro tebe.” mrkla očkem na Metaxu. “Zabiju te!” zasyčel na Cassie Flasha.

15:52

Na streche se prave začal poslední boj. Na jedné starne Samuraj, Hov(n?)o a Cassie, temer nezraneni a na druhé Deedman a Flasha. Ten byl rudý vzteky a jako první se rozbehl a prímo na Cassie. Samuraj a Hov(n?)o to pochopili jako rozkaz a vrhli se na Deedmana. C&C jim rekla o Deedmanových klonech, teda vedeli jak na ne. Taky jim rekla Deedmanovu strategii boje, kterú od Deedmane v čase, když pro nej delala, odkoukla. Okolo Deedmane se objevili klony, které ho chránili z každé strany. Né však sezhora. Samuraj se svými katánami rozsekl první dva a Hov(n?)o mel prázdnou cestu. Deedman vedel, že pricházi konec. Rychle, ješte když mel pred sebu klony sebral mobil a vytočil nejaké číslo. Sezhora mu výhled zaclonil Samuraj a Hov(n?)o presnou kulkou zasáhl Deedmana do srdce.

 

15:58

Metaxa zourive strílel o Cassie se zbraní, ale ta se jako pírko kulkám vyhejbala. Nekdy to vypadalo jako tanec a Hov(n?)o rikal spravne, když mel na mysli tou sukýnku. Flasha míril na nohy a Cassie musela Obrazekvyskakovat do vzduchu a pritom se odrazila rukami. Delala mlyské kola a jiné akrobatické triky, díky kterým ji nezasáhla ani jedna kulka. Temer, jakokdyby se odehral souboj Deedmane s Metaxou, jenomže Deedman byla Cassie a ona byla ta v prevaze. A pak se stalo neco, co by se takovým lidem jako Flasha nemelo stávat. Namísto svištení kulky se ozval prázdnej zásobník. Další munici nemel, všechnu vystrílel na Deedmana. To využila Cassie na útok. Skur, než stihl Flasha neco udelat, Cassie mu zmizela z dohledu. Chtel se otočit ale neco mu rikalo, že je pozde. Nožem mu podžízla hrdlo a skotoulal se na zem.

16:00

Samuraji se nejak nezdálo, že Deedman se v poslední chvíli nebránil, ale vytočil nejacé číslo. “Hov(n?)o, znáš to číslo?” zeptal se ho Samuraj. “Ne....” “O muj bože...” skríkla Cassie. Tohle číslo poznala. Deedman jich jednou zavolal, když bola ješte jeho číšnici. “Sou to nájemni vrazi, je jich asi 30. Takhle se neubránime. A prachy s Lucy sou dole” “Co navrhuješ?” zeptal se ji Samuraj. Odpoved znal Hov(n?)o. Klekl si s mrtvému Deedmanovi a pohladil jeho bíle sako prosákle krví.

16:06

Hov(n?)o v Deedmanovém oblečení bežel po schodech. Jednou rukou si zakrýval díru na saku od kulky a druhou ksicht, aby ho nespoznali. Cassie a Samurej beželi za nim a když byli neco pred kuchyní, z hlavních dverí se vyvalilo 30 ozbrojených chlapíku. Hov(n?)o jim rozkázel, aby se skryli za schody. Pak sám zakričel na ozbrojenou bandu “Jsou na streše!” vykríkl a rychle šel do nejbližší místnosti. Chlapi ani nepomysleli a to, že by to nebyl Deedmana a vybehli schodemi nahoru. Samuraj vybehl z ukrytu a šel po Lucy. Cassie a Hov(n?)o zatim brali naq a vyšli ven. Pred Mc Deedman´s stálo tricet motorek, na kterých sem ti chlapi zrejme prišli. Hov(n?)o zatim upevnil na 3 motorky vreca s naqem a Cassie zbylích 27 zničila na šrot. Ze dveri vylétl Samuraj a v náručí nesl Lucy. Privázal si ji k sobe a pak všichni 3 nasadli na motorky. Naštartovali je a s co nejvečší rychlostí jeli na západ. Hoši zatím vylézli po tech patrech na strechu jenomže vydli už jen mrtvé tela. Pak uslyšeli motorku, jako startuje a rychle se podívali dolu. “Berou nám naše motorky!” zreval jeden z nich a rychle šli naspátky. Jenže v ostatních byli už kulky z olova, co mela na starosti Cassie

Obrazek21.51

Byl večer. Ve vzduchu byla cítit dusná atmosféra a Cassie, Samuraj a Hov(n?)o stáli nad jamí,v které byla Lost Lucy. Byla mrtvá neco pres 5 hodin, ale stále vypadala jako živá. “Budeš nám chybet.” rekl Samuraj a ze zeme zdvihl lopatu, aby mohl Lost Lucy zakopat. Hov(n?)o bez zbytečných rečí také zdvihl lopatu a na telo Lost Lucy se začala sypat suchá černá hlína. Jen Cassie stála bez pohnutí a dívala se. Když oba skončili svou práci, zebrala drevený kríž a zapichla ho do zeme. Na oblohe se objevili první hvezdy. “Dekuji ti za všechno,” klekl si k ní Samuraj a položil svou ruku na její rameno. Pak bez slova zebral svou motorku a s balíkem naq odfrčel do noci. Také Hov(n?)o prišel k ní. Objal ji a také odfrčel. Ted zostala pri hrobe jenom Cassie. Klečela a pres slzavý závoj nedokázala nic uvidet. Pak bezvládne upadla a zaspala.

 

6:28

Slnce vycházelo a Cassie se probudila. Okolo její hlavy poletovali ptáčci a spívali nejakou písen. Cassie poradne otevrela oči a protáhle sa. Spomenula si na včerjší den. Nejprv chaos, když zmizel naq, pak souboj na streše. Nakonec se jí vybavil pohreb. “Co to deláš? Si prece bojovnce!” rekla si Cassie. Rychle se zvedla se zeme a oprela se o motorku. Po chvílce prehodila jednu nohu pres sedadlo a šlápla na pedál. Ješte jednou se obzrela a pak se pustila stezkou dopredu, ku slunci. Protože vedela, že život jde dál. Když vycházi nový den, starý musíme nechat v dálce a hledet dopredu. A Cassie hledí dopredu. Za ten naq si koupí menší ostrov a tam se zabydlí. Možná začne podnikat, nebo zustane nájomná vrahyne..a pak se stratila v oslepujíci zári slnka...

 

 

Venované Veronike k 16-tym narodeninám  a všem, kterí tuhle blbost četli

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dakujem Atreji

(Cassie, 14. 12. 2007 18:32)

dakujem mooooooooooooooooc :D si zalticko :D

pls

(Chalda, 13. 12. 2007 21:54)

dejte i ty ostatni i part7 =-)