Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvaha- Duch doby: Nestarejte se o muže za oponou

Autor dokumentárního filmu: Peter Joseph

Dovolím si zde citovat proslov prezidenta Kenedyho:

Dámy a pánové: Samotné slovo "tajemství" je ve svobodné a otevřené společnosti protivné. A my, lidé, jsme z historického hlediska často vystavováni před tajné spolky, před tajné přísahy a skryté kroky. Celosvětově před námi stojí jednolité a bezohledné spolčení, které se při rozšiřování svého vlivu spoléhá především na skryté prostředky. Na infiltraci místo invaze, na svrhnutí vlády místo voleb, na zastrašování místo volby. Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje na vybudování silného spletence, velmi efektivní mašinérie fungující pomocí vojenských, diplomatických, výzvědných, ekonomických, vědeckých a politických kroků a operací. Jejich příprava je skrytá, nepublikovaná. Chyby jsou zatajené, nejsou dávány do popředí. Odpůrci této mašinérie nejsou oceněni, ale umlčeni. Na žádný užitek se nikdo neptá, žádné tajemství nevýjde na povrch. To je důvod proč řecký zákonodárce Solón rozhodl, že je to zločin ze kterého by se měl každý občan chytat za hlavu. Žádám o vaši pomoc v této nesmírně těžké úloze-informovat a alarmovat americkou veřejnost. Jsem si jistý, že s vaší pomocí bude člověk takový, jaký by měl být: Svobodný a nezávislý.

"Světu vládne někdo úplně jiný, než si myslí lidé, kteří nevidí za oponu."

 

Co tím pan Kenedy myslel? Pan Kenedy chtěl lidstvu zdělit, že na Zemi je tajné společenství, které ovládá USA a část planety. Oni lhali už v roce 1913, když založili Centrální banku na principu velké lži, aby mohli vydělávat těžké miliardy dolarů, dnes už to jsou triliony dolarů. V 1. světové válce mohou za přidání se USA do války, kdy vymysleli záminku k válce, když byla většina Američanů proti válce, tak vzali dopravní loď a navedli ji do okupovaných vod Němci, kteří tu loď potopili a zahynulo tak 1200 Američanů. To v Američanech probudilo nenávist a zlobu a přidali se do války za cenu 300 000 mrtvých. Vidělali na tom zase ti bankéři, protože Centrální banka tiskne peníze a z každého vytisknutého dolaru si bere určité procento, jako úrok a prodává to s tím úrokem státáu, to znamená, že další rok musí vytisknout ještě více peněz než ten minulý. Tohle znamená, stále rostoucí dluh, který je nemožný zplatit.

Ve 2. světové válce udělal prezident Roosevelt všechno proto, aby vyprovokoval Japonce k útoku. Zmrazil japonské účty v amerických bankách, zrušil prodej americké ropy Japonsku, podporoval nepřátele Japonska apd. Proto 7.12.1941 ráno napadlo Japonsko americkou vojenskou základnu Pearl Harbour. Avšak ten spolek o tom dávno věděli i s americkým prezidentem. 4 dny před útokem na Pearl Harbour varovali amerického prezidenta australské tajné služby, že se k Pearlu Harbouru blíží japonské jednotky. Co udělal prezident Roosvelt? Ignoroval ji. To navnadilo milion amerických dobrovolníků, kteří se hlásili do války dobrovolně. To je důkaz, jak opět ovládli veřejné mínění. Německé letadla nemohly létat bez jedné přísady do paliva, kterou vyráběla jedna americká společnost a v době, kdy Německo bombardovalo Londýn prodávala USA i nadále Německu tuto přísadu. To je důkaz, jak USA zásobovala ve válce obě strany. Rodina Bushových, konkrétně děd prezidenta G. W. Bushe založil novou New Yorskou banku, která podporovala Německo a posílala Hitlerovi peníze na jeho vzestup a i v průběhu války posílali těžké peníze. Jak se na to přišlo, banku zabavili.

Vitnam: Toto společenství vyvolalo účast Spojených států amerických ve Vietnamu. Incident, který se měl stát záminkou války v Tokinském zálivu, kdy údajně napadly vietnamské torpedové čluny americké lodě se nikdy nestal. Po válce o tom promluvil bývalý ministr obrany a několik vojenských důstojníků. To byla záminka USA k válce ve Vietnamu. Účelem války ve Vietnamu nebyl ji vyhrát, ale jen ji udržet, co nejdéle. Před válkou ve Vietnamu tento plán byl sdělen prezidentu Kenedymu, ale byl proti a snažil se jim uškodit, ale o pár dní později byl zavražděn a válka ve Vietnamu mohla být. Za cenu ztráty 50 000 Američanů a miliónech vietnamců.

Jsou důkazy o tom, že rovněž 11. září byla další velká lež. Žádná válka proti terorismu neexistuje. 11. záři způsobila USA a aby to bylo přesvědčivé, tak ti lidé, co to udělali pracovali pro USA. Je dokázáno, že útok na Pentagon nebyl způsoben letadlem, ale protitankovou střelou nebo raketou. Na místě incidentu nebyly trosky letadla, vymluvili se, že díky hořícímu horkému palivu ten titan celý rostál, ale teplota tání titanu je vyšší než teplota toho hořícího paliva. Nebyly nalezeny ani ostatky těl. Nic, co by nasvědčovalo letecké havárii a navíc tam byli těsně po útoku FBI nebo někdo od federálních agentů, kteří naložili něco velkého do náklaďáku, přikryli to plachtou a odjeli pryč. Dále i s WTC byly vyděny a slyšeny nějaké výbuchy, než se to sesipalo. Stavební konstruktéři tvrdili, že není možné, aby ty dvojčata spadly jen po nárazu letadla. Že jsou udělané, aby vydrželi lecos, i samotný požár.

11. září byla jen záminka k válce v Iráku a Afgánistánu. Účelem USA v Iráku není stabilizace Iráku, ale destabilizace, aby zde mohli postavit trvalé vojenské základny a zbavit se Íránu, což na tom teď pracují. Jejich 3. část plánu byla prý vtrhnout do Venezuely a zbavit se Cháveze, ale to se jim nepovedlo. Tato válka proti terorismu je záminka k omezení soukromí a práv občanů, kvůli hrozbě, která neexistuje.

Tento tajný spolek rovněž i ovládá média. Zábavní parky, televize, mp3, alkohol, drogy, kina atd. slouží k zabavení mysli lidí, aby tolik nepřemýšleli, protože když někdo hodně přemýšlí, tak je pro ně překážkou. Jak vláda USA převzala kontrolu a financování nad školským vzdělávacím  systémem začal postupný otupující úpadek kvality školství USA. Nechtějí, aby byly Američané chytří, aby moc nepřemýšleli.

Stále opakující se slova v médiích terorismus, terorismus, terorismus to prostě lidi zblbne a uvěří tomu. V televizi není pravda, televize je bysnis na zabíjené nudy a manipulaci s lidmi. Dále v roce 2005 byla podepsána dohoda mezi USA, Kanadou a Mexikem o Americké unii, ptáte se proč o tom nevíte? Tak závažná dohoda a v utajení? Je to projekt o těchto zemí bez hranic, ale v médiích vidíte, jak staví ploty na mexických hranicích, ale je to proto, aby si lidé mysleli, že to tak je. Mají v plánu mít společnou měnu, zvanou Amero. Tito muži pracují usilovně 60 let na vzniku dalších uniích, asiiské unie, africké unie, americké a až příjde čas je chcou všechny spojit a sjednotis svět pod jednu vládu, pod jejich vládu buď mírovou cestou nebo vojenskou. Jejich hlavním cílem je implantovat každému člověki speciální čip, díky kterého budou vědět o každému člověku kde se nachází a mít o něm údaje a když se někdo rozhodne protestovat, tak ho jednoduše vypnou.

ODKAZY:

Duch doby- part 3 (Nestarejte se o muže za opnout- pravdy dnešního světa)

Duch doby- part 1 (o minulosti)

Duch doby- celé (part 1, part 2 o terorismu a 11. září a part 3)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prrr

(homer, 4. 5. 2008 21:47)

nuuuuuuda