Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sengoku Jieitai Sekigahara: 2. část

9. 4. 2008

Sengoku Jieitai Sekigahara

Obrazek

 

 

Poručík Shimamura

 

 

 

 

 

Ve druhé části se situace začala komplikovat. Jak uvidíte...

 

Komentář:

Part 1

Na začátku k Hideakimu Kobayakawa promlouvá jeho matka s obavami, kvůli Ieasu Tokugawy. Je večer a vojáci vidí starý rituál tance u ohně, kde se přidávají k lidem. Poručík Shimamura má nějakou nemoc, při které vykašlává krev, ale Naoi ho viděla a Shimamura jí dal rozkaz, aby o tom mlčela (korewa méreta). Naoi to velmi trápí. Vojáci se sbližují s prostými lidmi. Poručík Iba se začal učit chytat ryby. Musím připomenout že má velice rád děti a rád je vidí šťastné.  A je tu problém, ninjové od Tokugawa Ieasu napadli Hideaikiho a byla v nebezpečí i Oshima-san. Ale malá Orin běžela za Ibou, který přišel na pomoc a ninji odehnal.

Part 2

Iba se stavil k Oshima a Hideakimu a dozví se, že je Oshima sestra od Hideakiho. Přišel vzkaz od Tokugawa Naifu, aby se k němu dostavili. Promluvili si s ním a jeho paní. Iba opět odmítl Ieasovu žádost, aby se k němu přidali a taky ponese následky. Hideaki ochutná kávu, ale nechutná mu, ikdyž to před Yoko nechtěl přiznat. Hideaki položí Ibovi otázku, jestli zemře a zda zemře mimo bitvu nebo v bitvě, nebo jestli bude zavražděn před tím...? A je tady další problém, sergeant Kuroki, který se stále nemůže vyrovnat se smrtí Matsumura se vydá na pomstu.

Part 3

Sergeant Kuroki nakonec padne čestně v boji. Hoši od JSDF(Japan Self-Defense Forces) si přijeli pro Kurokiho, ale byl už mrtvý, tak vzali jeho tělo za pomocí výstražných střel od tanku. A je to tu, Tokugawa Ieasu rozkázal útok na naše vojáky od JSDF. Nejdříve zlikvidovali ninjové vojáka Muto, který byl na návštěvě u nové kamarádky. Pak našli Kobayakawa Hideakiho a vyhrožovali mu, že pokud se nepřidá k Ieasovi proti japonským vojákům, tak že zabije jeho sestru nebo někoho z příbuzných. Kobayakawa Hideaki se přidává k velení a vojáci jsou napadeni...

Part 4

Bitva stále probíhá...

Part 5

Tank typu 74 se předvádí v plné své kráse. I vrtulník UH1-J a naši vojáci je poráží.

Part 6; 7 a 8

Iba nesnese, že Hideaki přešel na druhou stranu a vydává se za ním domů, kde ho poráží v čestném souboji a dozvěděl se pravdu. Hideakiho nechal na živu.Iba se setkal znovu s Tokugawa Ieasu se kterým se opět neshodl. Shimamura zabil sniperem Tokugawu Ieasu a změnil dějiny, ale v tu chvíli nikdo ještě netuší, že to nebyl on. Jednotka se rozděluje na 2 skupiny. Skupina od Iba Akiyoshi zůstává a od Shimamura jde napravovat dějiny a jednat s ostatními vůdci.

 

 

 Pokračování příště... ( předpokládané datum-10.4.2008)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář