Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sengoku Jieitai Sekigahara: 3. část

11. 4. 2008

Sengoku Jieitai

Obrazek

Poručík Iba Akiyoshi

 

 

 

 

Part1 - Part 7

Tokugawa Ieasu navštívil tábor, aby jim zdělil, že zabili návnadu... Shimamura je stále se svými vojáky v hradě a začíná toužit po moci. Naoi mu zdělí, že nezabil Ieasu, ale jiného, ale mu už to bude směšné. Iba tráví čas s Orin...

Ninjové od Ieasu zničí obrněný transportér. Oshina-san je v nebezpečí, Ieasu ji nechal odvést, ale Iba přijede včas, aby jim to překazil.

V táboře od Shimamura navštíví seržanta Miyashitu jeho kamarádka s dětma. Poručík Shimamura se rozhodne změnit historii a zasáhnout do bitvy u Sekigahary. Sergeant Miyashita z toho není nadšený.  Poručík Iba Akiyoshi se svěří svému příteli, který se ho zeptá- Co je mezi váma dvěma? Iba mu zdělí, že u něho selhal a že Shimamura nemá rodiče a ani sourozence a že se cítí pro jeho osamělost odpovědnost, a že mu chtěl pomoct...Iba vyjádřil obavu, že Shimamura může získat vládu nad zemí v onbdobí Sengoku Jidai (tam jsou) a neví, co bude dělat.

Ishida Mitsunari vyprovokován Shimamurou se ho pokusil zabít, ale Shimamura ho zabil a zasáhl do dějin. Zaujal jeho místo a prohlásil se za Ishidu Mitsunariho. Naoi sdělila vojákům v táboře Shimamury, že pokud nechcou následovat poručíka Shimamuru, tak můžou odejít za poručíkem Ibou. Shimamura jim zdělí, že jdou dnes večer do hradu na své pozice a poručík Miyashita je smutný, protože chce zůstat s jeho kamarádkou a dětma, ale děti mu zvedli náladu. Poručík Iba konečně chytil pořádnou rybu :-)

V táboře od Iba ukáže Yoko svou svatební fotku. Kajimoto navštívil slečnu Omaki a její nemocnou babičku a uvařil jí jídlo. Oshina-san pronluví s Ibou... Tokugawa Ieasu podvedl Hideakiho. Slečna Yodo a Shimamura se do sebe zamilují.

Poručíka Shimamuru se pokusí zabít, ale Naoi ho zachrání. Hideaki se setká s Shimamurou, který se vydává za Ishidu Mitsunariho. Začnou spolu bojovat s mečem, Hideaki ho porazí a rozsekne mu meč, ale Shimamura vytáhne pistol a v tu chvíli tam příjde Iba. Shimamura pořád doufá ve své vítězství a Iba mu řekne, že je nic naproti velké řeky... oba se neshodnou a Shimamura odejde ve zlém. Za ním jdou i jeho vojáci, ale Iba je zastaví a osloví, aby se rozešli v dobrém. Vojáci od Shimamury nakonec odejdou...

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář